Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek tetszem.

Régebben mondtam neki hogy legyünk csak barátok,elfogadta de mostanába ujra írta msn-en is hogy szeret meg amikor együtt vagyunk mondja hogy jó velem lenni.

Egyébként annyira nincs vele gond. Mellette önmagam tudok lenni,vicces aranyos egyszerűen (majdnem) tökéletes.

De engem zavar hogy én 165 cm ő meg 190 cm. + Kicsit hosszúhaja van és engem ez is zavar merthogy szerintem egy fiu legyen fius ne lányos.

ja meg az osztálytársam rokona neki és ha összejönnénk azis zavarna :S

De mindig megyünk sétálni és jó vele lenni. :)

De most ezek után nem tudom mit tegyek:S

nagyon bolond vagyok?:S

17/L


2010. aug. 24. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nem,nem vagy az :) ha valoban igy odavan erted, sztem megtenne azt is,hogy maskepp hordja a hajat,ha te arra kerned:) amugy meg egy tokeletes partnert irtal le,ilyen kell legyen egy hapsi,akivel jol erzed magad es onmagad tudsz lenni,nem kell kulonbozo alarcok moge bujj,hogy jo benyomast kelts. sztem egy porbat meger :) es az sose zavarjon,hogy mit mondanak masok,ezen tul kell lepni :) ha neked jo vele, akkor ne zavarjon ha a masik beszol csak mert neki nincs jobb dolga es ugy erzi,hogy ettol lesz o meno gyerek a suliban ;) rem segitettem ;)
2010. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyi minden zavar,akkor inkább maradjatok barátok,mert ha teljes mivoltában akarod,hogy más legyen,akkor már más lenne vele lenni,és ha szeretsz valakit akkor azt úgy ahogy van.Egy két dolgot persze meg lehet változtatni,de téged szinte minden zavar.Szóval ne bátorítsd őt.
2010. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kkzz ***** válasza:

Igen, elég bolond vagy. Őszintén, mit számít, hogy az osztálytársad rokona? Na és a magasság? Akkor lenne gáz, ha fordítva lenne.


Ha ennyire szeret, akkor pedig biztos vagyok benne, hogy változtat a frizuráján, ha szépen megkéred rá.

2010. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a magasság nem számít, nekem is tetszik egy nálam két fejjel alacsonyabb csaj.


attól meg hogy hosszabb a haja, még nem lányos. Sőt, egy rockeres hosszú haj szerintem sokkal férfiasabb mint egy pár miliméteres.


Ne legyél bolond :D Hajrá, gyere össze vele!

2010. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha jól érzed magad vele és még szeret is,annál több nem is kell!!:)másokkal meg ne foglalkozz...ja és a haját bármikor levágathatja:)
2010. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szeretnéd, nem zavarna ennyi dolog vele kapcsolatban-.-
2010. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2010. aug. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!