Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen lány megkomolyodhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lány megkomolyodhat valaha?

Figyelt kérdés
26 éves, 5 rövidebb párkapcsolata volt már, de legalább 50 pasival feküdt le és a többszörösével kavart. A legutóbbi barátjával azért szakított, mert úgy érzi, még nem élte ki magát. Lehet egy ilyen lányból valaha hűséges feleség?
2021. jún. 2. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Előbb utóbb talán megkomolyodik 🤷‍♂️
2021. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Erre elég kevés esély van, más szóval, erre a lóra nem tennék.
2021. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Az esély megvan rá, én is ilyen voltam (ok,50 pasim nem volt “csak” a fele) és most párkapcsolatban élek, hűséges is vagyok hozzám. Pont azért mert már nincs bennem az, hogy “ki kell élnem magam”. Meg nyilván mert szeretem.
2021. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

Átlagos nő, nincs vele semmit gond.


Mit gondolsz, miután egy jóképű hapsi megkúr egy csajt utána a csaj cölibátusba vonul? Dehogy, különben nem tudnának kit kúrni már úgyhogy ha vannak hapsik akik százas nagyságrenddel dolgoznak, akkor nőknek is lennie kell, nemek aránya mondjuk kb. 50-50. Akkor nem lenne így, ha sokkal több nő lenne. De nincs.


Amúgy nőknél népszerű barátaimon látom, hogy ez egy elég belterjes kör, nem mondom, hogy mindenki mindenkivel, messze nem, de vannak átfedések, vannak ;).

2021. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha ezt egy pasi csinálja,az mekkora király mi??!
2021. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egyik nem esetében se büszkeség az ilyen, inkább egy kicsit igénytelenségre vall.
2021. jún. 2. 14:05
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát, nem vagyunk egyformák. Ha szerinted igénytelenség(hozzá teszem, semmi gond azzal hogy így gondolod) , akkor miért nem keresel valaki mást aki nem ilyen?
2021. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A múlttól el tudok vonatkozni, én is csináltam dolgokat, amire nem vagyok büszke. Az nagyobb baj, hogy nem tudom, mire számíthatok a jövőben.
2021. jún. 2. 14:14
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Itt nagyon repkedni fognak a leszavazások, mert eléggé megosztó témakör. :D Én el nem tudnám magamat képzelni olyan nővel, akinek ennyi szexpartnere volt és még kavart is mellé, de persze lehet, hogy fiatalkori hülyeség és megkomolyodik stb., de nekem összesen 3 nő volt az életemben, a jelenlegi barátnőmnek is 2 férfi előttem és nekünk fontos volt, hogy nem feküdtünk össze fűvel-fával. (Tényleg nem bántani akarom azokat, akik 25-50 vagy mit tudom én mennyi emberrel szexeltek, de nekem ez valami irtózatosan soknak hangzik)
2021. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem szavazlak le, mert nincs ezzel semmi baj, hogy te nem tudod magad elképzelni ilyen múltú nővel.

Megértem azt is, hogy soknak hangzik, utólag belegondolva nekem is sok a 25 partner, volt 1-2 év amikor elhittem hogy emiatt csökkent az értékem és depressziós voltam ettől. Aztán rájöttem, hogy csak rendkívül szeretethiányos es naiv voltam, ezért tettem szét a lábam többször mint “kellett” volna. Ma már tudom, hogy nem ez határozza meg az értékemet, de azt is tudom, hogy van olyan férfi aki ezt nem fogadná el. Amit a te részedről meg is tudok érteni mert te sem voltál sok nővel. De az képmutatás szerintem, ha egy pasi ugyanúgy sok nővel volt és úgy ítéli el az “ilyen nőket mint én”.

2021. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!