Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha annyit keresek hogy rezsire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyit keresek hogy rezsire, ételre elég, meg marad 20-30 ezer forintom MINDEN másra, akkor lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

nem igazán tudom etetni, itatni, utaztatni a nőket, programokat fizetni.


F/30


2021. márc. 27. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keress, aki hasonlo szinten van, azzal mukodhet.
2021. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem marad semmi, sőt mínuszba megyek, hozzám képest krőzus vagy.
2021. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Neked soha, de nem ezért, hanem mert saját bevallásod szerint alkoholista vagy, akinek mentális problémái is vannak és semmi tiszteleted nincs az ellenkező nemhez.
2021. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj hogy mentálisan beteg vagy és alkoholista meg nőgyülölő is
2021. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

NEKED soha az életben nem lesz nőd. Semmilyen. Nem hogy olyan luxibaba, akit utaztatni meg étterembe vinni IS kell.

Másnak ennyi fizetéssel van barátnője. Ebből IS fel kéne fogod, hogy nem a pénz az oka.

Inkább azon törd az okos kis buksidat, hogy miért mindig ilyen munkát tudsz csak elnyerni, miért nem jutsz előre ebben a tyúkxaros életben.

De tudjuk, hogy ez messze meghaladja a képességeid.

2021. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
5. Mert nem mindenki született jó családba, még ha valakinek az apja mondjuk építő iparban dolgozott akkor is rengeteg mindent megtanul már a gyerek amivel a későbbiekben nem kell annyit szenvednie..ahogyan egy céltudatos neveltetést adó szülő gyereke is nagyobb eséllyel fog felső fokú képzettséget szerezni valamilyen szakmában.
2021. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6: Ez lehet kifogás mondjuk 20 évesen.

De Bazsi 30, 12+ éve masszív alkesz, gyakorifüggő, lusta, mint a bivaly, és ostobább, mint egy döglött hintaló. Ez mind meg is látszik a megjelenésén.

10+ éve felnőtt, aki saját magáért felelős.

A családi háttérről meg annyit, hogy az anyja nélkül már éhen halt volna az utcán.

Egy teljesen lecsúszott, kapcsolatfüggő, mentálisan súlyosan sérült nőnél esetleg lehet esélye. Esetleg!

2021. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7: hm, szívmelengető gondolatok.
2021. márc. 27. 10:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Nyuszicsibe, úgy 3 évvel ezelőtt még komoly, segítő szándékú válaszokat írtam.

Semmi értelme.

Te 13 év múlva is itt fogod kiírni rotációban ugyanazt az 5 kérdést.

Jó szórakozás!

2021. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Engem ne csibézz nem a kandúrod vagyok! Rugdossatok csak..majd visszakapjátok.
2021. márc. 27. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!