Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítséég! Mi lehet ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséég! Mi lehet ez most nálam? :o

Figyelt kérdés
Hónapok óta tetszik nekem egy lány. Először, mikor megláttam még nem is foglalkoztam vele, persze már akkor is tetszett, na de hát nap mint nap látok szép lányokat, akik megtetszenek, tehát nem tekintettem jelentősnek. Aztán őt egyre többet láttam, volt, hogy naponta többször is. Kiderült, hogy arra lakik, amerre én. Aztán nagynhezen kinyomoztam, hogy ki ő. Na azóta nem múlik el nap, hogy ne gondoljak rá. Mikor reggel felébredek egyből ő jut eszembe stb... Pedig nem is ismerem és ő sem engem. Mégis valamiért annyira tetszik és azt érzem, hogy ez most másfajta tetszés, mint amúgy. Mi lehet ez? :o
2010. aug. 24. 18:04
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
hát az is igaz, de még ott nem tart :))) <333 :$$$$$$$
2010. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
de sziját sem köszönhet :):$-vel
2010. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim válasza:
De az is jó lenne ha valhol "véletlenül" találkoznátok. Tényleg véletlenül. (vagy tudd meg hogy hova megy pl. pénteken ) és akkor: Hát te itt stb. stb. és akkor megkérdezed a nevét meg a többit (ez csak az anti smiley miatt van :))))))))))))))))))
2010. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
De ha még kiváncsibb vagy kérdezd meg Justin biebert akinek egy héten 5 barátnője van. Ő biztos tudja hogy kell ezt csinálni :P xD
2010. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

# ma 18:45

én mikor ezt csinálnám én még odaírnék neki egy :)-t

2010. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
Miért vagytok ilyenek? :)
2010. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
Hahóóóóó eltűntél kérdező??????????????? :)
2010. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
"Szia, xy vagyok, ömm egy felé lakunk, gondoltam mehetnénk együtt haza..." vagy hasonlók.
2010. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
hol laktok?
2010. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!