Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítséég! Mi lehet ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséég! Mi lehet ez most nálam? :o

Figyelt kérdés
Hónapok óta tetszik nekem egy lány. Először, mikor megláttam még nem is foglalkoztam vele, persze már akkor is tetszett, na de hát nap mint nap látok szép lányokat, akik megtetszenek, tehát nem tekintettem jelentősnek. Aztán őt egyre többet láttam, volt, hogy naponta többször is. Kiderült, hogy arra lakik, amerre én. Aztán nagynhezen kinyomoztam, hogy ki ő. Na azóta nem múlik el nap, hogy ne gondoljak rá. Mikor reggel felébredek egyből ő jut eszembe stb... Pedig nem is ismerem és ő sem engem. Mégis valamiért annyira tetszik és azt érzem, hogy ez most másfajta tetszés, mint amúgy. Mi lehet ez? :o
2010. aug. 24. 18:04
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
...hát az elég sok :$ kérdezd meg hogy melyik suliba jár meg ilyenek (lehet hogy már tudod, de ha ő nem tud róla akkor simán megkérdezheted)
2010. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Szerintem tudja, hogy án tudom, hogy melyik suliba jár, mert szinte egymás mellett van a sulink. :/


Esetleg hazafele tudom megszólítani, de gőzöm sincs mit mondjak neki. :/

2010. aug. 24. 18:31
 33/49 anonim válasza:
Az jó ötlet lenne :) ő tud arról hogy létezel?
2010. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
valoszínű hogy tud :o csinálj úgy mintha nem ismernéd
2010. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy tud :D Ismerni ne hiszem, hogy ismer engem, de látásból biztosan ismer.
2010. aug. 24. 18:35
 36/49 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy mi a neve stb. és ha válaszol meg minden akkor nincs mér aggódnod :)
2010. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
ne írj annyi smileyt
2010. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
szerintem nem a smileyktól függ hogy megszólitja vagy nem
2010. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
:))
2010. aug. 24. 18:39
 40/49 anonim ***** válasza:
viszont mikor odamegy hozzá nem mondhatja neki azt hogy <3 :$
2010. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!