Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi miért marad fent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi miért marad fent egy társkeresőn, ha már kapcsolatba lépett valakivel?

Figyelt kérdés
épeszű indokokat tud valaki mondani erre?
2021. máj. 27. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínűleg ő nem érzi úgy, hogy kapcsolatban lenne és keresgél. Vagy nincs ló jó a szamár is? Mást nem tudok elkepzelni.
2021. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Más nőt is dugni akar. Sok nőnek elég az egyéjszakás. Az ex csajom csinálta ezt. Tovább pasizott még 3 hónap után is. Azt mondta hogy elfelejtette törölni. Az én kamuprofilommal kavart nagyon durván. Ezért ex.
2021. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12

Az egyéjszakás nem az, amikor valaki független és csak egy éjszakát tölt el valakivel?

A te kamuprofilod női profil volt? És miért volt kamuprofilod?

2021. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13

A haverom szólt hogy a barátnőm fent van az oldalon és aktív.

Regisztàltam egy macsó kamufotóval, ráírtam, válaszolt, csevegett, flörtölt.

Másnap rákérdeztem, azt mondta hogy nincs fent, aztàn hogy csak elfelejtette törölni de be sem lépett 3 hónapja.

Ennyi elég is volt hogy megtudjam hogy a kabátomat sem szabad rábízni.

2021. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Értem. Köszi. Sajnálom.
2021. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van egy srác aki írt nekem a Badoon. Aztán bejött a képbe egy másik csaj azzal is írkált..majd összejött vele. Eltűnt a beszélgetésünk..azt hittem valamiért letiltott a pasi. Azt írta, nem, csak törölte a Badoo-t.Kíváncsi voltam,de nem törölte,ott virít a profilja még mindig, úgy hogy becsajozott..ha nem is használja aktívan de fel szokott nézni az oldalra. Én se értem, miért állította hogy törölte magát.Ha becsajozott akkor minek a Badoo..vagy úgy van vele lehet..ha a csaj nem válik be akkor megy vissza az oldalra vagy hogy. Azt írta..jól alakulnak a dolgok a csajjal..az érzelmeket majd kiderül hogy tudják összehangolni..fura mondjuk.
2023. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!