Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan főleg lányok, hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan főleg lányok, hölgyek írják, hogy első randin milyen bunkó pasikba botlottak. De hogy keveredtetek arra a randira? Netes társkereső? Vagy ha egy "jó pasi, csaj " randira híc titeket akkor mentek is?

Figyelt kérdés
A félig részeg büfögős pasi. A pasi aki a saját fogyasztását(vagy azt sem fizeti) A lány aki magassarkúban pózol a neten közben meg botorkál benne. A lány aki bunkó rossz testtartásos 5 foga hiányzik. Szóval élete legroszabb első randijára ki miért ment el?

#első randi #randi #Rémesrandi #bunkópasi
2019. jan. 7. 18:09
 1/5 Gyépésmérnök ***** válasza:
54%
Nem csak a neten lehet osszeszedni defektes lányt/fiút. A szórakozóhelyek sötétje és zaja is ezt segíti elő :)
2019. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sőt a baráti bepasiztatás,csajoztatás is ilyen lehet...pont a net az mentség.
2019. jan. 7. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
"Sokan főleg lányok" Azért, mert főleg lányok, nők randiznak pasikkal. Lányokkal randiznának, nem futnának bele ilyen pasikba.
2019. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Anno, még az őskorban;) egy pasival írogattunk. Sms- ztünk, nhem volt még face. Képet nem láttam róla de azt írta hogy magas, jóképű. Intelligensen is írt, szépeket. Na jó, akkor talizzunk. Jól kicsiptem magam, ilyen pasihoz min.8/10es csaj " illik". Na, nagy várakozás. Már az furi volt, hogy késett. Aztán megjelent egy 50 es, kőpcös, pocakos pasi. Nem viccelek, szó nélkül megfordultam ês indultam hsazafelé, Az emberek hülyênek nèzhettek, mert csak vigyorogtam. ( magamon elsősorban )

De utána màr nem hittem az ilyeneknek, fénykép volt a minimum :)

2019. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első beszélgetéseknél nem feltétlenül jön ki, hogy defektes vagy bunkó paraszt. Mondjuk egy közös ismerősünk bemutat minket.. nem az lesz az első téma amit felhoz, hogy hát ő külön adókból nyaraltatná a munkanélkülieket (vagy valami hasonló nonszensz baromság). Kettesben már viszont amikor feljönnek mondjuk komolyabb témák akkor derül ki a legtöbb ilyen defekt. A randik többsége amiken részt vettem valahogy így alakult ki, egy közös baráton keresztül ismertem meg őket. Vagy egy rendezvényen. Talán 2-3-szor előfordult az is, hogy facebookon írt rám valaki. Ilyenkor ha külsőre képek alapján nem is a zsánerem akkor is szoktam neki esélyt adni ha éppen nincs senkim. Persze ha nincs vele már írkálás alapján is valami gebasz. Én úgy vagyok vele, hogy egy esélyt mindenki megérdemel. Bár soha nem alakult ki valamire való kapcsolatom ilyen randizgatásból.
2019. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!