Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi képes ezt megjátszan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi képes ezt megjátszani randizáskor, ha csak szexet keres?

Figyelt kérdés

Elvileg párkapcsolatot keres ő is. Társkeresőn taliztunk.

Volt kézenfogva sétálás, csók, viszont fogdosott is. Benyúlt a nadrágomba meg én is kicsit neki a kérésére.


Viszont randik között nem sokat keres.


Lehet, hogy csak a kanossága miatt keres? Szóval nem romantikus kapcsolatra.

Felnőtt, sokat dolgozik, elég jó karrierje van, de nekem hiányzik, hogy mindennap chat-eljünk.

3 nap is van, hogy néha kimarad. De van, hogy naponta 10-szer is üzeneteket váltunk.



2021. máj. 27. 14:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Fogalma sincs róla, hogy Asperger-es vagyok. Ezt csak ide szántam a helyzet jobb megértéséhez.

Volt párkapcsolatom, csak nem épp idilli és túl rövid.


Neki nem egészen ezt mondtam, hanem hogy normális volt de rövid.


Neki sem volt még sose párkapcsolata. De azért mert melegek vagyunk és ő későn coming out-olt. 30 feletti. Én 7 évvel fiatalabb.

2021. máj. 27. 14:50
 12/22 anonim ***** válasza:
Bizony képesek. Sajnos volt ilyenben is részem párszor.
2021. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Van, hogy naponta sok üzenetet váltotok, és van, hogy napokig nem. Ez olyan szörnyűség? Miért kéne állandóan írogatni? Egyszerűen nem mindenkinek vág a stílusába a chates írogatás (általában minél idősebb, annál kevésbé). Ha meg elfoglalt esténként, akkor végképp nem. Ez a baj a modern eszközökkel: mindegyik lehetőségként indul, és mindegyikből kényszeres elvárás lesz, lásd pl. az ideggörcs szülőknek fél óránként "még élek" üzenetet küldő gyerekek.

Az, hogy a párkapcsolat egésze fontos-e neki, vagy csak a szex, a randikból is bőségesen leszűrhető.

2021. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Igen, meg tudja.
2021. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy elvileg párkapcsolatot keres ő is? Az adatlapján volt csak a társkeresőn, vagy meg is beszéltétek, hogy mindkettőtöknek ez a célja?

Ha elfoglalt és idősebb lehet nem üzenetírogatós típus. De én inkább azt gondolom gyanús az, ha napokra eltűnik, lett volna pár perce, hogy keressen téged, ha akar. Szerintem nem vesz komolyan. Lehetséges, hogy mással is találkozik a társkeresőről.

Legjobb, ha a következő találkozón megbeszélnétek a dolgokat, hogy kötődsz hozzá, örülnél, ha gyakrabban beszélnétek és komolyan tervezel vele. Ha ő nem, akkor jobb hagyni az elején, mert később jobban fogsz kötődni hozzá és még fájdalmasabb lesz.

És igen, kortól, nemtől függetlenül sokak képesek megjátszani magukat csak a szex miatt.

2021. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
A társkeresőn is a hosszútávú párkapcsolatot írta és utána a személyes talikon többször is egyeztettük, hogy ez lenne a cél.
2021. máj. 27. 18:09
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, ez nem játék, ő tényleg szexet keres, semmi többet!
2021. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Arra tippelnék hogy csak szexet akar.
2021. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#3 Pünkösd miatt! Nem engedte el a felesége! Ilyen köcsög nőt! :)
2021. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy.
2021. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!