Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randi lesz? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randi lesz? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nem rég költözött a környékre a pasi, új osztálytársam lesz és segítettem neki az iskolával kapcsolatos kérdésekben, hogy könnyebben be tudjon illeszkedni szeptemberben, még csak 1,5 hete ismerem, de van, hogy felhív és azt mondja jó hallani a hangomat, sokat msn-ezünk, örül, hogy beszélünk. És most elhívott fagyizni, cserébe azért, mert segítettem neki. Szerintetek ez randi lesz vagy csak haverkodni akar? L/17
2010. aug. 24. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem csak a barátod akar lenni, még ha nem is ismerné be. Itt már neked kell eldönteni, hogy belemész e a játékba, vagy sem. Ha téged érdekel a srác, akkor értelemszerűen tedd meg felé a lépéseket 50%-ban. (: 22/f
2010. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem haverkodik,te vagy aki foglalkozik vele,mivel nem régen költözött oda,nem sok mindenkit ismerhet,a fagyizás nem randi,hanem inkább köszönet nyilvánítás és rendes gesztus tőle.

De az is meglehet,hogy mindezek mellett,hogy ismerkedik veled,tetszel is neki.

23/L

2010. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz elmondani. Az biztos hogy szimpatikus vagy neki és továbbra is jóban akar veled lenni. Lehet úgy is nézni, hogy barátkozni akar és ez a fagyizás egy kedves gesztus tőle, be akar vágódni és megköszönni amiért segítettél, így lesz barátja, ismerőse mikor elkezditek az évet.

Viszont ha ilyeneket mond hogy jó hallani a hangodat, meg többször felhív, akkor szerintem tetszel is neki. De 1,5 hét ismeretség után nehéz eldönteni, lehet hogy még ő sem tudja, akar-e valamit. :)


Menjetek el fagyizni, érezd jól magad, a többi meg majd úgyis alakul. Figyeld a jelzéseket, tesz-e olyan gesztust ami többet sugall... de ha szimplán csak baráti fagyizás lesz most, akkor is lehet még belőle bármi, hiszen nagyon rövid ideje ismered. Mi a barátommal úgy jöttünk össze, hogy előtte már 6 hónapja ismertük egymást, és volt hogy elmentünk kettesben sétálni, fagyizni, de azok még nem számítottak randinak. Aztán végül mégis összejöttünk, ezért még bármi lehet nálatok is. :)

2010. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez csak egy sima baráti meghívás volt, de bármi megtörténhet ezen a "fagyizáson". És ha bejön a srác, akkor mindent bele;)

Sziszikeee.

2010. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az majd kiderül, hogy ő randinak szánta-e, de te készülj úgy mintha sima baráti tali lenne, aztán majd alakul. Egyszer volt egy srác aki nagyon tetszett nekem, és valamivel kapcsolatban a segítségét akartam kérni msn-en, ő meg írta, hogy inkább élőben beszéljük meg és elhívott egy pizzériába. Na én tök belelkesültem, hogy ha személyes talit akar, akkor biztos bejövök neki, randinak fogtam fel, kiöltöztem és elég jól ki is festettem magam... :S Aztán odaértem a pizzériába, egy haverja is ott volt vele, meg később egy másik is jött, és a srác tényleg csak segíteni akart és másról nem is beszélgettünk. Nagyon cikinek éreztem az egészet, főleg mikor megkérdezte, hogy megyek-e valahova ezután, hogy így kicsíptem magam :S :S


Szóval ne agyalj még ezen szerintem, menj el mint egy segítőkész barát, aztán majd meglátjátok hogy alakul :)


17/L

2010. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom randi:) Érdekled. Azt is megtehetné, hogy majd ha megint szüksége lesz rád, a segítségedre, akkor szól. Persze ez egy kedves gesztus, biztos a háláját is ki szeretné fejezni...de a hosszas msn-ezgetés meg miegymás...ez randi kedvesem:) Szerintem érdeklődik irántad. Egyébként te hogy érzed? Tetszel neki?

18/l

2010. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Berlin ***** válasza:

Tény, (és ezt hidd el nekem mert fiú vagyok :) ) pasik NEM hívnak el fagyizni olyan lányokat akik nem tetszenek nekik!

Szóval randi 100%!

2010. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Berlinnek tökéletesen igaza van. Én sem hívnék el olyan csajt fagyizni, akit másfél hete ismerek, de nem tetszik, és nem akarok tőle senkit. Szóval tuti randi.
2010. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
másodikkal értek egyet:]
2010. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ezt ő randinak szánta, ez holt biztos.


Csak akkor lehetne csak "haverkodás" ha meleg az illető.

Fiú vagyok, higgy nekem.

2010. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!