Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha emiatt használom a Tindert ha kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig mindig az volt ha összejöttem egy lánnyal, hogy az eleje tök jól indult, az első 1-2 hónap. Utána viszont mindig szerelmes leszek. Amivel alapból nem is lenne baj, csak ilyenkor elkezdek papucs lenni. Iszonyatosan needy leszek, mindent meg akarok tenni, hogy a lány jól érezze magát és valamiért az önbizalmam is eltűnik ilyenkor, hiába van barátnőm. És ezeknek mindig az lesz a vége, hogy a lány rám un, vagy csak egyszerűen szakít, mert érzi, hogy needy lettem, és nincs már meg bennem az a férfias kisugárzás.


Ezért azt gondoltam ki, hogy mivel most is nemrég összejöttem valakivel Tinderen keresztül, ezért nem törölném le az appot, hanem használnám tovább. Mivel már megint kezdem érezni, hogy szerelmes leszek. Viszont ha Tinderezek, akkor látom hogy milyen sok lány akarna, így megvan az az érzés folyamatosan, hogy van választási lehetőségem. Így nem csak egy lányra koncentrálok, ergo nem fogok szerelembe esni -> nem lesz szakítás.

Persze nem találkoznék a lányokkal, szigorúan csak beszélgetnék velük.



2021. máj. 25. 23:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Bocs kérdező, de 6 hónap az lókuki, nem kapcsolat. Ilyenkor szoktak összeköltözni az emberek, nem csak randizgatni. Neked még nem volt kapcsolatod. Azok után, hogy a "needy" kifejezést használod magadra, mondjuk nem is csodálom...hány éves vagy? 12? 😂
2021. máj. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Wow, úgy állítjátok be ezt a "needy" kifejezést, mintha ilyen főbenjáró bűn lenne. :'D De akkor írjatok egy magyar megfelelőt is rá, ne csak mondjátok hogy rossz. Plusz ha egy angol szót használok, aminek nincs magyar megfelelője, akkor már 12 éves vagyok. Hát oké.
2021. máj. 26. 01:46
 13/20 A kérdező kommentje:
Mellesleg leírtam egy hosszú kérdést, és egyedül a 6-os olvasta végig az egészet, és próbált segíteni. A többi fennakadt a nem lényeges dolgokon.
2021. máj. 26. 01:48
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A többi is jó választ írt, tartalmi érteke van, nézz a megfogalmazás mögé. 6 hó tenyleg nem sok, a neheze azután jön. Jó ha akarsz változni és h felismerted h valami nem stimmel. Sok sikert


4,6,9,10

2021. máj. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%

Konkrétan rákellett googliznom, hogy mi az Isten a needy. Hát kivagyok ettől a "chrussom" vagy hogy hívják a kiszemeltüket a női naciban járó fiatal "fiúk". Nem értem, miért nem lehet magyarul beszélni.

Na szóval társfüggő vagy + hiába tudod, hogy külsőleg jól nézel ki, gondolom az insta posztjaid alapján a sok " nagggyon adlak tesa" komment alapján . Viszont nem szereted magad! Amíg nem szereted magad, addig hogy várod el mástól, hogy szeressenek?

Plusz ne a neten ismerkedj! Legyèl tökös csávó. Keress rá youtubon Brian Tracy főnix szemináriumára! (Hang anyag) bedugod a füledbe, nem kell másnak tudni mit hallgatsz. Plusz meditàlj! Vannak nagyon jó vezetett meditációk! Jó gondolhatod, hogy hülyeség, de segít! Tedd előbb rendbe magadat, utána nyiss a csajok felé! Hány éves vagy? Én 19re tippelnék

2021. máj. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
needy-ragaszkodó, tapadós kis fax. Most jó?
2021. máj. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%
A Brian Tracy nőknek is való?
2021. máj. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha vonzó a külső és mindig akad valaki a tinderen,akkor azok alapból szép lányok. Az ilyen csajok mellett meg sok pasi elkezd szorongani, hogy el ne veszítse. A megoldást egy kevésbé szép lanyban látom. Azokkal kimerten viselkednek a pasik és nyugodtak.
2021. máj. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#12 írd körül, és mondunk rá szinonímát! Ez egy magyar nyelvű oldal, a szabályzatban is benne van.
2021. máj. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Beszéld meg barátnőddel, ha őt nem zavarja, más véleménye kit érdekel?
2021. máj. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!