Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha emiatt használom a Tindert ha kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig mindig az volt ha összejöttem egy lánnyal, hogy az eleje tök jól indult, az első 1-2 hónap. Utána viszont mindig szerelmes leszek. Amivel alapból nem is lenne baj, csak ilyenkor elkezdek papucs lenni. Iszonyatosan needy leszek, mindent meg akarok tenni, hogy a lány jól érezze magát és valamiért az önbizalmam is eltűnik ilyenkor, hiába van barátnőm. És ezeknek mindig az lesz a vége, hogy a lány rám un, vagy csak egyszerűen szakít, mert érzi, hogy needy lettem, és nincs már meg bennem az a férfias kisugárzás.


Ezért azt gondoltam ki, hogy mivel most is nemrég összejöttem valakivel Tinderen keresztül, ezért nem törölném le az appot, hanem használnám tovább. Mivel már megint kezdem érezni, hogy szerelmes leszek. Viszont ha Tinderezek, akkor látom hogy milyen sok lány akarna, így megvan az az érzés folyamatosan, hogy van választási lehetőségem. Így nem csak egy lányra koncentrálok, ergo nem fogok szerelembe esni -> nem lesz szakítás.

Persze nem találkoznék a lányokkal, szigorúan csak beszélgetnék velük.



2021. máj. 25. 23:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg barátnődet ő mit gondol erről, majd ő elmondja hogy gáz-e:)
2021. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez taplóság.
2021. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt gáz
2021. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg azért szakít veled mert tinderezel.

Még keresgess egy C megoldast.

2021. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Hát nálam már az szakító ok lenne, ha a pasim ilyen szavakat használna, hogy needy. 😃
2021. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Hány kapcsolatod volt?

Inkább tinder helyett kicsit fejleszd az önismeretedet, így lesz onbizalmad és tartasod is. Ne veszitsd el a személyiségedet, legyél önálló. Próbáld kideriteni miért vagy tarsfuggo miért alakulsz át ha van valakid. Miért van önbizalom hiányos ha már volt sok kapcsolatod.

Míg ezekre választ találsz lehet hogy még elveazitesz pár lanyt de mire jön az igazi, talán férfivá érsz. Valószínűleg a kezdő külső csomagod jó uh a belsődet fejleszd

2021. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Gáz az egész úgy ahogy van.
2021. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6-os. Phu volt már egy pár kapcsolatom, de a leghosszabb is 6 hónap volt csak. Igen, az a baj, hogy átalakulok egy idő után, ha lesz valakim. Pedig amúgy nem mondanám magam társfüggőnek, mert megvagyok egyedül is. Furcsa, de ez az önbizalomhiány mindig csak komoly kapcsolatba jön csak elő. Alapból van egy vonzó külsőm, ami miatt az elején nem számít, hogy milyen a belsőm. De kis idő után mindig kijönnek ezek a dolgok, és látják, hogy nem az vagyok akit megismertek.

Jó észrevételeket írtál le, meg is jegyzem őket.

2021. máj. 26. 01:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A társ függő nem csak az aki képtelen egyedül hanem aki feladja önmagat a társ miatt, alárendeli magát, függ tőle
2021. máj. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz se vétek elmenni
2021. máj. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!