Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nektek ez bejönne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek ez bejönne? Hogy reagálnátok erre első randin?

Figyelt kérdés

Az életben már többször kipróbáltam, eddig nagyrészt siker koronázta. Kb. 4ből 5ször működött, de itt a gyk-n gondoltam megkérdezem. Kíváncsi vagyok a véleményekre.


Arra irányul, hogy az érintést hogyan lehet felépíteni első randin két idegen között.


Szóval a szituáció kb ez: Amikor már beszélgettetek egy félórát, kialakult némi bizalom és egy-kétszer megnevettettem a lányt, tehát mondjuk már ittunk egy kávét/fröccsöt valahol és éppen indulunk tovább. ÉS sétálni fogunk valahova egymás mellett, akkor séta közben felajánlom

a lánynak, hogy belém karoljon.



Ez szerintem nem annyira intim dolog, mint a kezét megfogni. Viszont összekapcsol bennünket séta közben. A lány dönthet, hogy mennyire szorosan karol belém, vagy hogy egyáltalán szeretne-e belém karolni. Így a távolságot megszabhatja ő. Akár azt is, hogy csak a csuklóját a könyék hajlatomban pihenteti, de akár egész közel is bújhat hozzám. ÉS akkor enged el, amikor csak akar, mert én egyáltalán nem szorosan fogom, szóval neki ez egy szabadság érzetet adhat... gondolom. Lényeg, hogy nyilván nem zárom oda na.


Továbbá eléggé udvarias és elegáns dolognak tartom. Úgy gondolom, hogy a lányok azért gyakran szép gesztusnak tartják ezt a belekarolást. Kicsit romantikusnak is talán.


Ha viszont nem szeretné, akkor csak annyit mond, hogy "Áh nem, így kényelmes nekem." és visszautasíthatja a felajánlást nyilván. akkor sincs semmi para.



Én úgy szoktam felajánlani, hogy egyszerűen csak "oda nyújtom a könyököm", amikor mellettem van és ránézve azt mondom: "Kisasszony?" Ez ugye illik, mert a kisasszony az a francia Mademoiselle vagy az angol Miss szó magyar megfelelője. Szóval férjezetlen nő. Így (én szerintem) ez őt szerepbe hozza (ha csak tudatalatt is), hogy Én bizony férjezetlen nőként gondolok rá, tehát kvázi feleség jelölt vagy minimum barátnő alapanyag. Tehát párkapcsolati ismerkedés a célom egyértelműen.


Ahogy meglátja, hogy felajánlom a karod, úgy ő eldöntheti, hogy belém karol vagy sem. Nálam kb 5ből négy alkalommal működött. Azt gondolom, hogy, szeretni szokták a lányok ezt.


(Ha valaki szeretné lehurrogni ezt a módszert, mert nyálas vagy akármi, akkor jöhet, de a tapasztalatom mást mutat, és mindegy, hogy itt a nagy macsó férfiak mit hisznek, akik azt hiszik, hogy bunkózással lehet csajozni. Nekem bejött, ha akarod próbáld ki.)


Na de a lényeg:


Lányok, ha valaki így első randin felajánlaná a karját, hogy belekarolj, akkor elfogadnád? Vagy creepynek tartanád?

Fontos, hogy nem egyből randi elején gondoltam, hanem ha már épült egy kis bizalom.


24F



2021. máj. 19. 20:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ha Bejössz a csajnak akkor nyilván nem fog elzavarni a Picsába

Szóval mire oda jutsz hogy ezt a trükköt bevesd addigra már eldől lesz e folytatása a dolognak. Nem ezen fog múlni.

Itt inkább az a lényeges utána lesz e belőle kapcsolat. Hogy mennyire vagy sikeres.

2021. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Hát jó, de eddig nem tudtam azt, hogy FELTÉTLENÜL azért fogadják el, mert bejövök nekik.


Csak sejtettem, hogy van köztük olyan, aki azért fogadja el.


De így azt látom, hogy ha elfogadja, akkor kb 80% esélyem van, hogy be is jövök neki eléggé. Ami ugye elég magas esély.


És ha ötből négyszer bejött, akkor akár azt is vehetem, hogy mind az ötnek bejöttem, csak az ötödik, aki nem fogadta el, az furának tartotta a gesztust és ezért utasította vissza. De mindegy. Ez nem valós adatokon nyugvó közvélemény kutatás. Csak elmélkedek.

2021. máj. 22. 15:25
 23/28 anonim ***** válasza:
54%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon túlgondolod te ezt. :)


Nem romantikus ez a gesztus egyébként, hanem intim. Ti. akkor tudsz valakivel sétálni összekarolva, ha nagyjából ugyanakkorát, ugyanolyan ritmusban léptek.


A "kisasszony?" nagyon túlzás, én annyit kérdeznék, hogy "van kedved belém karolni?".

2021. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#24


Köszönöm. Valójában sosem tudtam, hogy hogyan kérdezzem meg a dolgot, és ezért azt mondtam, hogy "Kisasszony?" .


Szóval ja.


De a másik hogy van jelenleg barátnőm, akivel hosszútávra tervezek, szóval nem hiszem, hogy valaha még használni fogom a fent leírt "technikát".


Csak kíváncsi voltam, hogy a másik oldal (a női oldal) hogyan élheti meg az adott szituációt.

És hát a kérdés jó volt, mert teljesen máshogyan éli meg, mint amit gondoltam. Szóval ma is tanultam valamit :) Tágíthatom a látóköröm. Igyekszem megérteni az embereket... több kevesebb sikerrel


Köszi a válaszokat.

2021. máj. 22. 16:03
 26/28 anonim ***** válasza:
Ez rettenetesen régimódi. Én nem szeretnék így vonulni senkivel, akár nemrég ismertem meg, akár évek óta a a párom. Nekem égő lenne így menni az utcán vagy bárhol.
jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon kényelmetlen is olyan magasan tartani a kezet. Csöcsmagasságban, ha egyforma magasak vagytok. Ha magasabb a pasi, akár vállmagasságban is lehet az a könyökhajlat. Kösz, nem!
jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Öreges dolog. (Pedig egy tizessel idősebb vagyok, de akkor is.)


A felajánlkozás meg erőltetett, és hangulatromboló.

Mert ha a lány nem akar semmit, akkor ezt sem fogja akarni, és kellemetlen szituáció lesz, mert nem tudja, hogy reagálja le anélkül, hogy megsértene.


Szerintem az érintés pont olyan, amihez nem kéne verbális kommunikáció, mert nonverbálisan is lehet közeledni, amire ott lesz az, hogy benne van-e, vagy sem.


És ha nem okés a dolog, sokkal kevésbé kellemetlen így kitérni valami alól, mintha még szavakkal is indokolni kéne.

jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!