Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nektek ez bejönne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek ez bejönne? Hogy reagálnátok erre első randin?

Figyelt kérdés

Az életben már többször kipróbáltam, eddig nagyrészt siker koronázta. Kb. 4ből 5ször működött, de itt a gyk-n gondoltam megkérdezem. Kíváncsi vagyok a véleményekre.


Arra irányul, hogy az érintést hogyan lehet felépíteni első randin két idegen között.


Szóval a szituáció kb ez: Amikor már beszélgettetek egy félórát, kialakult némi bizalom és egy-kétszer megnevettettem a lányt, tehát mondjuk már ittunk egy kávét/fröccsöt valahol és éppen indulunk tovább. ÉS sétálni fogunk valahova egymás mellett, akkor séta közben felajánlom

a lánynak, hogy belém karoljon.



Ez szerintem nem annyira intim dolog, mint a kezét megfogni. Viszont összekapcsol bennünket séta közben. A lány dönthet, hogy mennyire szorosan karol belém, vagy hogy egyáltalán szeretne-e belém karolni. Így a távolságot megszabhatja ő. Akár azt is, hogy csak a csuklóját a könyék hajlatomban pihenteti, de akár egész közel is bújhat hozzám. ÉS akkor enged el, amikor csak akar, mert én egyáltalán nem szorosan fogom, szóval neki ez egy szabadság érzetet adhat... gondolom. Lényeg, hogy nyilván nem zárom oda na.


Továbbá eléggé udvarias és elegáns dolognak tartom. Úgy gondolom, hogy a lányok azért gyakran szép gesztusnak tartják ezt a belekarolást. Kicsit romantikusnak is talán.


Ha viszont nem szeretné, akkor csak annyit mond, hogy "Áh nem, így kényelmes nekem." és visszautasíthatja a felajánlást nyilván. akkor sincs semmi para.



Én úgy szoktam felajánlani, hogy egyszerűen csak "oda nyújtom a könyököm", amikor mellettem van és ránézve azt mondom: "Kisasszony?" Ez ugye illik, mert a kisasszony az a francia Mademoiselle vagy az angol Miss szó magyar megfelelője. Szóval férjezetlen nő. Így (én szerintem) ez őt szerepbe hozza (ha csak tudatalatt is), hogy Én bizony férjezetlen nőként gondolok rá, tehát kvázi feleség jelölt vagy minimum barátnő alapanyag. Tehát párkapcsolati ismerkedés a célom egyértelműen.


Ahogy meglátja, hogy felajánlom a karod, úgy ő eldöntheti, hogy belém karol vagy sem. Nálam kb 5ből négy alkalommal működött. Azt gondolom, hogy, szeretni szokták a lányok ezt.


(Ha valaki szeretné lehurrogni ezt a módszert, mert nyálas vagy akármi, akkor jöhet, de a tapasztalatom mást mutat, és mindegy, hogy itt a nagy macsó férfiak mit hisznek, akik azt hiszik, hogy bunkózással lehet csajozni. Nekem bejött, ha akarod próbáld ki.)


Na de a lényeg:


Lányok, ha valaki így első randin felajánlaná a karját, hogy belekarolj, akkor elfogadnád? Vagy creepynek tartanád?

Fontos, hogy nem egyből randi elején gondoltam, hanem ha már épült egy kis bizalom.


24F



2021. máj. 19. 20:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Az első randin nem hiszem, esetleg ha több órás. Egyszer volt olyan, hogy (végül 3 órás randin) kb 1,5 -2 óra után "véletlen" a srác egy korlátmentes részre vitt a dunapartra és felajánlotta, hogy ha nem merek lemenni, fogja a kezem. Oda-vissza jó volt, de utána nem fogtuk egymás kezét, viszont összekapcsolt. Nekem az átkarolás egyel intimebb valamiért mint a kézfogás. És azt nehezebb is megszakítani ha kényelmetlenné vagy nem komfortossá válik, mert nagy mozdulatok kellenek hozzá.

De visszatérve a kérdésedre, ha nagyon egyértelműen megvan az összhang és hosszú a randi, elfogadnám. Második randin pedig egyrételműen, akár az elejétől.

2021. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Most belegondolva a félóra és első randi tényleg korai.


Én sem így szoktam, hanem inkább már második randin, vagy már ismeretség régebbről megvan.


Amúgy is régen csináltam. Utoljára 8 hónapja egy "első randin", azzal lánnyal aki azóta már a barátnőm. De vele is előtte kb két-két és fél órát sétáltam. És addigra már azért megvolt némi összhang.

Nála bejött. Meg akkor szeptemberben nagyon hideg volt éjjel és csak pulcsiban voltunk. Addigra már oda adtam neki a pulcsimat. én meg pólóban. Nekem is jól jött kicsit a testhője :D

2021. máj. 19. 21:43
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jöhetett be 4-ből 5-ször? :D :D Egyébként a belekarolással nincs baj, de ez a kisasszonyozás már nagyon erőltetett.
2021. máj. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Hát eddig azt hittem, hogy tuti szöveg, de most már azt gondolom, hogy csak bejöttem a csajoknak, akiknél próbálkoztam ezzel :D


De nem tudom, hogy hogyan lehet, mert csak egy lúzer vagyok, aki még éjjel 2kor is csak a gyk-t olvasgatja.


DE az is lehet, hogy csak a sikerekre emlékszem és a kudarcokat elfelejtem. Így megmarad némileg az önbizalmam... férfi trükk :D

2021. máj. 20. 02:53
 15/28 A kérdező kommentje:

Amúgy egészen bejön a 4/5-ös matek.


Annyi hiba van, hogy én tényleg nem ismeretlenül elsőrandin játszom be, ahogy írtam, hanem vagy már régebbi ismeretség alapú első randi második felén.


Vagy második harmadik randin.


Vagy nagyon hosszúranyúlt első randin. szóval mondjuk 2-3 óra séta és beszélgetés után.


De ezzel a feltétellel azt a két szavazatot is sorolhatom oda, hogy "elfogadnám, ha bejön a pasi", és akkor 20 nő szavazott arra, hogy elfogadná, és 5 nő szavazott arra, hogy ez fura.

Az 20/25 az pontosan egyenlő 4/5-tel.

Hoppá. Na, aki kérdezte, hogy "Hogy jött be ez 5ből négyszer?"

Hát úgy tűnik úgy, hogy én is bejöttem a csajoknak.

2021. máj. 21. 00:11
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, de igazából nem a technika jön be nekik, hanem te. :D Szóval a kérdésedre nem az lett a válasz. Ettől még váljék egészségedre! Csak mondom. :)
2021. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 16ossal.
2021. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Hát jó, de...

Valahogy eddig az volt a stratégiám, hogy FEJBEN kvázi "minden" lányról azt feltételeztem, hogy tetszem neki. Mert olyankor van önbizalmam. Olyankor merek kezdeményezni stb.


És direktbe bemeséltem magamnak egy ilyen eléggé egoista mesét, hogy "úgy is bejövök neki".

Viszont van egy tisztább bensőhang, ami tisztában van az igazsággal, hogy ez csak egy kegyes hazugság. Szóval van önreflexióm, hogy ez nyilván nem lehet igaz, hogy bejövök mindenkinek.

És ezért úgy gondoltam, hogy csak nem az van, hogy a csajok 80%-ának TÉNYLEG bejövök. Azt gondoltam, hogy ilyen... 15-20%-nak max. Vagy kevesebb. De most azon elmélkedem, hogy talán tényleg 80%? Fura lenne.


De érdekes a szavazás eredménye.

2021. máj. 22. 13:26
 19/28 anonim ***** válasza:

Miért érdekes a szavazás eredménye?

Teljesen egyértelmű ha Bejön a pasi elfogadom, persze csak ha nem az elején csinálja és nem rontja az összképet kisasszonyozással

Itt nem az a kérdés te Bejössz e a csajoknak, meg, hogy tőled elfogadnánk e. Hanem, hogy attól elfogadnánk e aki számunkra vonzó és épp az aktuális randi partnerünk.

2021. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy nem ez a kérdés.


De a kérdésre a válaszok túlnyomó többségét nézve az jött ki, hogy nem azért fogadják el a lányok ezt, mert "ahh milyen udvarias" vagy mert kínos visszautasítani, vagy akármi.


Hanem az, hogy akkor fogadnák el, ha BEJÖN a pasi. (1 ember arra kattintott, hogy elfogadná, mert nagyon tetszik a gesztus, 5-en pedig arra, hogy elutasítaná, mert ez milyen fura már. De a többi (20) szerint akkor fogadná el, ha bejön neki a srác.)


Arra következtettem, hogy akkor nagyrészt nálam is akkor fogadták el, ha bejöttem nekik. Ennyi.

Azt nem mondtam, hogy Nektek bejövök :)

2021. máj. 22. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!