Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi/mik érdekelhet egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi/mik érdekelhet egy 15 éves fiút? Milyen témák?

Figyelt kérdés
hanyagoljátok a perverz gondolataitokat ha nem viccesek : D
2010. aug. 24. 01:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bnőm öccse 15 éves.Nagyon szereti a Bleach-et,harry pottert,animéket.
2010. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

elhiszem :D

azért komolyabbakat várok... ha pl. motorozik, akkor ahhoz még milyen témák kapcsolódnak? (értitek nem?)

2010. aug. 24. 02:02
 3/14 anonim ***** válasza:

zene. Főleg ez, érdelődj h milyet szeret, és ha van pár zenkar amit mindketten szerettek(pl iron maiden, metallica, tankcsapda, depresszió, road majdnem 100% hogy ilyenek, ha nem diszkósok vagy pop-osok vagytok)


Ha már zene, akkor ha játszik valami hangszeren, vagy esetleg te, netalán tán mindketten, akkor érdemes arról beszélni, tippeket adni egymásnak.


Vagy beszélhettek ismert emberekről, csesztethetitek SP-t, vagy ilyenek.


Beszélhettek a közös ismerőseitekről, ki hogy ba.szott be tegnap és milyet hányt miatta az öledbe, stb...


Beszélhettek még filmekről, de az ilyen titanik féléket hanyagold szerintem.


Legyél kreatív :)

2010. aug. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi nagyon a választ (:
2010. aug. 24. 02:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha motorozik, nyilván a motorozás érdekli. Versenyek, versenyzők, gépek, gyorsulási videók, muszlincák eltávolítása a fogakról, stb.
2010. aug. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Funktasztikus ***** válasza:
lányok kocsik egyeseknek kamionok(engem) zene sok hülyeséget kitalálni haverok kb ennyi
2010. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 xAyLowX válasza:
sztem csak a WoW
2010. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15 körüli vagyok hát kamionok azok nagyon, rendes kamion függő vagyok :D motorok is érdekelnek, kocsik is, zene az kissebb mértékben, akkor számitógéppel kapcsolatos dolgok (programozás stb) röviden ennnyi remélem segitettem kicsit.
2010. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Beszélgethettek sportról, filmekről, zenéről, mindenféle történetek (vicces, komoly stb. mind megbeszélhetitek), mi a véleményetek a közös ismerőseitekről, vagy spontán hülyéskedhettek, viccelődtök...
2010. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Berlin ***** válasza:
Répa verés, esetleg még az Xbox :)
2010. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!