Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin mit hogyan? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin mit hogyan? Milyen témák jók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

van 1 lány már régóta ismerem meg minden és összejöttünk de elhívtam sétálni holnap megyünk és nem is tudom hogy séta közben mit csináljak milyen témát hozzak fel miről dumáljunk smárolni is akarok vele de nem tudom mikor csináljam lécci segítsetek sürgős


2011. júl. 2. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kell erőltetni ami nem megy? Ha két ember illik egymáshoz akkor azok eltudnak beszélgetni akármiről. Ha nem illenek egymáshoz akkor meg nem. Ne legyél nyomi.
2011. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne izgujj előre és akkor se izgujj ha ott leszel ha tényleg bejön neked akk jönni fog magától:D
2011. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De bírom az ilyen kérdéseket, mikor idegenektöl kérnek beszédtémát... Ha nem tudsz mit kitalálni akkor talán nem vele kéne próbálkozni..
2011. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

életem első randija előtt ugy paráztam, hogy miről fogunk beszélni? megfog smárolni? mivan ha behal a téma?

de amikor ottvoltunk, ezeken nem is törtem a fejem, minden jött magától. a témák is csak ugy jöttek maguktól. és az adott pillanatba, a legjobbkor megcsókolt *.*

2011. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
konkrét témákat írnátok?
2011. júl. 2. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.. Nem olyan bonyolult ez... De ha tényleg ennyire fogalmad nincs, akkor inkább hagyd szegényt..
2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor általános témák: suli, meló, szabadidő eltöltése, érdekes sztorik magadról, mik történtek mostanában veled, illetve vele.


A legjobb kérdések a miért és a hogyan :-)


Azért a smárolást nem kell elkapkodni, ne tervezd előre. Vagy lesz rá alkalom vagy nem, vagy következő találkozás valamelyikén.

2011. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak ügyesen csak ügyesen és neparj mert nemillik az oda:))
2011. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de ha minden nap beszélünk akkor mit mondjak mi történt velem ey témát nem akarok többször felhozni :S
2011. júl. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!