Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Voltbarátommal mostanában sokat beszélünk, telefonon, msnen, sms stb, de 2 hónapja nem találkoztunk.

Az exén(másikon) még nem tette túl magát teljesen azt hiszem, engem meg havernak tekint. Vagyis azt hittem. Mostanában sokat célozgat h találkoznunk kéne meg bulizzunk együtt. Msnre nem mindig jön, de ha fellép rám ír. De van nap mikor nem is beszélünk.

Tegnapelőtt meg mondtam neki h megyek egy helyre, írta h ő is ott lesz, összefuthatnánk. Azt mondtam neki h nem kéne találkoznunk ... el is felejtődött a dolog, majd mikor msnről lelépett ennyit írt " hétfőn 3 fele akkor majd csörgess meg és találkozunk" Nem tudom mit tegyek, mi lenne a helyes.

Nagyon átvágott a kapcsolat alatt, naív voltam, úgy jött velem össze h volt egy másik barátnője.. Párhuzamosan volt kettőnkkel... Pedig tudta h bizalmatlan vagyok az emberekkel, és sebezhető, még sem szakított velem rögtön mikor rájött h neki nem is én kellek, hanem húzta, halasztotta a dolgokat 2-3 hónapig, majd utána dobott ki, mondván h mégis a másik csaj kell neki.

A csaj szintén kidobta, mikor kiderült h velem is volt mellette:S A pasi padlóra került, még mindig azt a csajt emészeti... Én meg Még dühös vagyok rá hiába eltelt a szakítás óta pár hónap, de sose fogom neki elfelejteni hogy hitegetett, megalázott, hülyére vett.

Mellettem másba volt szerelmes, de mégis nekem udvarolt és tette a szépet. Én persze semmiről se tudtam...

Írtam tegnap neki, hogy nem baj h így alakult a kapcsolatunk, legalább kiderült h nem illettünk össze. Erre annyit írt h szerinte ez nem derült ki az együtt töltött idő alatt.


Találkozzak vele vagy sem?


23/L


2010. aug. 24. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most ne légy naiv drága...
2010. aug. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sztem találkozz vele, de szögezd le, h pusztán haveri viszony lehet köztetek. Én azt is eltudom képzelni, h bánatában inkább "visszafut" hozzád, hátha visszafogadod. Szerintem csak búfelejtőnek akar.Tudasd vele, h ez nem így működik.
2010. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

olyan emberre ne pazarold az idődet,aki megbántott és átvágott Téged és más lányokat is.

20.L

2010. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! (:

egyébként az a baj h szívesen találkoznék vele, de félek h elbízza magát, vagy azt hinné akarok tőle valamit.

De szerintem nem fogom jövőhéten felhívni, keressen ő ha akar! Azt írta múlthéten hogy kerülöm őt... így is van amúgy :D

2010. aug. 24. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a pasival sztem te ne foglalkozz,egy póteszköz lennél a számára semmi több,mivel igazán a másik csajt szereti mai napig is de mivel annak a csajnak ő nem kell,próbálkozik nálad,1ébként nem is érdekelnéd,ez a pasi nemhogy talit de még egy betűt sem érdemel meg msnen.Ne engedj a kisértésnek,okos legyél s ne törődj vele a saját érdekedben mert újból pofára fogsz esni,annak idején sem tisztelt,most sem fog.Felejtsd el úgy ahogy van.Sok pasi van rajta kívűl,keress magadnak mást ő nem a te partnered.Én biztos nem állnék le vele újra.Ennyi.
2010. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!