Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg helyes fiú vesz körül, akikkel szoktam találkozgatni, de ha jobban megismerem, már nem is kell, pedig ők komolyabban terveztek velem?!

Figyelt kérdés
Ma is két fiú kérte el a telefonszámomat,pedig csak sétáltam az utcán,az egyik egy étteremben dolgozik,amerre sűrűn járok,és már péntek óta "kiszemelt" Ma utánam jött,és elkérte a számom. Holnap találkozunk elvileg,de mégis úgy érzem,hogy szörnyű ez a sok fiú,mert minden nap ez megy. Kezdem úgy érezni,hogy átverem őket,pedig az ég világon semmi rosszat nem teszek azzal,hogy egy beszélgetés után számot cserélek valakivel.Lelkiismeret furdalásom van,mert párhuzamosan több fiúval is találkozgatok... :( A hormonjaim bolondultak meg,vagy mi van velem,hogy nem tudok egy fiúnál leragadni? :(
2010. aug. 24. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A bőség zavara.
2010. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ugyanez nálam is ... nálam speciál az a probléma,hogy egyiknél sem érzem azt a pluszt,ami kell nekem.. :/

hát ez van,nem tudunk mit tenni.. majd jön olyan,akit tényleg nekünk szánt a sors! :)

17/L

2010. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Captain Frájer ***** válasza:
Ismerkedj meg valamennyivel. Legrosszabb eseten is sok barátot és havert szerzel. Jobbik esetben talán valamelyikükben megfog valami és kialakulhatnak dolgok.
2010. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek egetrengető elvárásaim,de ha valaki komolyabban elkezd érdekelni,másnap,vagy még aznap jön is egy másik fiú,vagy több,és már megőrülök...

Most épp egy kávézóban szemeltem ki egy fiút,és onnan hazafelé menet követett a fentebbi fiú.Mikor kérdezte,hogy mit csinálok erre felé,mert csak pár napja lát...azt mondtam,hogy kávézgatni járok :(

Közben meg a fiú után nyomozok,úgy hogy ő ne tudja meg.

Szörnyen érzem magam. Lassan ki sem megyek az utcára.

Pedig szerintem nem vagyok egy világszép... :(

2010. aug. 24. 00:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nagyon szép vagy, és ezért környékeznek meg ennyien. Én azt javaslom, hogyha nem érzel semmi lelki élményt egyik fiúval se, hallgass a megérzéseidre, és ne kötelezd el magad.


Én is rengeteg fiúval voltam körülvéve még egyetemen, körül is dongtak, és senki iránt nem éreztem semmit, csak ismerkedtem sok fiúval. Annyira nem fogott meg senki egészen 21 éves koromig, hogy kezdtem azt hinni, hogy ez a szerelem-lángolás dolog csak egy mítosz és ilyesmi nem is létezik, csak eltúlozzák az emberek. Így majdnem megállapodtam, a bőség zavarában egy kedves, jókiállású sráccal. AZTÁN több év keresgélés után jött A FELKAVARÓ SZERELEM, olyan szinten kavart fel és szedt szét az életembe lépő férfi, hogy nem volt kérdés, hogy hány srác dong körülöttem, ő az egyetlen nekem. Azóta már több éve együtt vagyunk és ugyanúgy imádom. Szóval ezt vagy érzed nagyon mélyen és az első pillanattól valaki felkavar, vagy bármennyien próbálkozhatnak, ha egyszerűen egyikkel se tudsz semmi mélyet kialakítani...

2010. aug. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak engem venne körül olyan rengeteg szép lány :D 17/F
2010. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

03:58 Köszönöm szépen :)

Remélem hamarosan végre valamelyikőjükben megtalálom az igazit :)

2010. aug. 24. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:
mert viszket a lyukad és nemtod kinek dütsd oda.én utálom az ilyen széditő flörtölgetős csajokat .én megismerkedtem egy ilyen csajjal ott flörtölt meg minden és közbe meg más kanok kal is csinálta ezt ugy hogy felejtős .az ilyenekből prosti lessz
2010. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!