Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy nektek mennyire fontos a külső , mikor párt kerestek.

Külsőt tekintve igényes vagyok , divatos ruhák , parfüm stb , de nem vagyok egy jóképű gyerek :D akkor még enyhén fejeztem ki magam :D

Egyébként humoros vagyok , kedves stb (állítólag )


2010. aug. 23. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos fokig tényleg nem fontos a külső. Ha az átlag-ba beletartozol az még simán jó, ha alatta vagy egy kicsit még van esélyed valamennyi de nem sok, sajnos.
2010. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Nekem nem annyira... De azért ne legyen kancsal a fiú. Én mondjuk kifejezetten szeretem a fogszabályzósokat, meg a szemüvegeseket.^^

1*/L

2010. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
A nőknek a belső tulajdonságok (diplomák, vezető beosztások, ingatlanok, készpénz és egyéb megtakarítások, havi jövedelem, munkakör, ismerősök és barátok hasonló paraméterei) érdeklik, a kinézet csak akkor jön számításba, ha két kb. egyenlő "belső értékű" férfi közül kell választani.
2010. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
engem az érdekel, hogy megfogjon benne valami, onnantól ő a legjobb képű számomra...:) nagyon jó összhatásnak kell lennie :D
2010. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%

Mai világba már a felszín dominál!


Persze, hogy fontos a külső, hisz egy csúnya férfival nem mernék végig menni az utcán! Fontos, a másik, hogy mennyire tanult, mit ért el az életben, hogy legyen mért rá felnézni! Egy olyan pasi aki az üzletben ételkuponnal fizet, az kiábrándító és nem azért mert szegény, hanem mert nem tett semmit azért, hogy legyen pénze! Ha egy férfi leérettségizik vagy szakma, bármi, akkor már pénzt is keres. Értitek? Nyilván idősebb korban már ezek nem játszanak szerepet, de a mai fiatalságban igen! Évek és érettség kérdése!


20/L

2010. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

"aki az üzletben ételkuponnal fizet, az ... nem tett semmit azért, hogy legyen pénze"


Pl. egy köztisztviselő (ők sok ételkupont kapnak) már snassz ennek a 20 éves lánykának? Te mit "tettél" eddig, hogy legyen pénzed? (szopást nem beleszámítva)

2010. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hát majd legfeljebb egy olyan lánnyal jössz össze akivel régebben ismeritek egymást és lehet nem szeret beléd első látásra. képet mutatnál? akár priviben, akkor talán többet tudok segíteni. egy csajszi:)
2010. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%

Fontos a külső, de csak egy bizonyos mértékig. Nem az a lényeg, hogy te legyél a szívdöglesztő álomkirályfi fehér lovon! Az épp elég, ha te elhiszed magadról, hogy jó pasi vagy és ezt a magabiztosságot sugárzod kifelé. Na meg persze előttem már sokan leírták: ápoltság, igényesség és azért egy jó stílusérzék sem árt.


Ha belsőleg minden rendben van és a kisugárzásod is jó, akkor hidd el, nem fontos a szívdöglesztő külső.


Pl. nekem van egy fiú "barátom" (nem hiszek a fiú-lány barátságba) és kezdetben egyáltalán nem jött be. Nem helyes fiú, külsőleg nem is olyan "nagy szám", de amilyen jó barátok lettünk és megismertem belülről, annál jobban megfogott. Van valami, ami vonz hozzá, és bár nem az iskola leghelyesebb pasija, még is rengeteg lány oda van érte, mert magabiztos és a kisugárzása egyszerűen megfog mindenkit...


17/L

2010. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, ha alacsonyabb nálam a fiú, és igenis nézem a külsőt is, mégem fogok járni egy olannal, aki nem mosakszik 3 hete, és a fogai is rohadtak, a körmeit tövig lerágja, és tiszta ragya atz arcó, vagyishogy a lényeg, törődjön magával. Persze nem kell minden reggel kozmetikudhoz rohanni:) De igazából ha tettszik neked valaki akkor máris szépnek fogod látni.:) Nekem is ez volt.
2010. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!