Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy nektek mennyire fontos a külső , mikor párt kerestek.

Külsőt tekintve igényes vagyok , divatos ruhák , parfüm stb , de nem vagyok egy jóképű gyerek :D akkor még enyhén fejeztem ki magam :D

Egyébként humoros vagyok , kedves stb (állítólag )


2010. aug. 23. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
miafasz? ez nem társkereső .
2010. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Bármit írnak ne higgy nekik csak a külső számít... :S
2010. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

hát tudom mindig azt mondják h a külső nem fontos..

mégis az első benyomás az naon fontos...

én csak olyan fiukkal jártam még aki helyes jó teste van izmos és jófej is. és nekem az is fontos hogy legyen általába ő a középpontban. és nekem pl. a rossz fiúk jönnek be. ^^

L/15

2010. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pl nem csak ez a fontos, bár döntő szempont is lehet, de NEM csak ez a fontos!! :) Ha mondjuk van egy pasi, és jól néz ki, de ha egy tahó, akkor nem ér semmit a külső! 18L
2010. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 köles ***** válasza:
51%
Amikor az ember túl van több kapcsolaton, akkor le tudja már vonni, mi a fontos. Sokszor nagyon jóképű férfi/klassz csajt által is kaphatsz nagy csalódásokat, sebeket, bánatot. Nem a külső a fontos! Először persze megnézzük, de a megismerés után döntesz! És akkor már nem a külső a lényeg. Arra azért vigyázz, ne sokkal-sokkal gyönyörűbb lányt válassz, abból nem biztos, hogy jó sül ki!
2010. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem altalaban nem szamit volt mar pasim aki hat hogy is fogalmazzak nem epp a legjobb kinezetu volt most is 1 olyan srac teccik aki nem nez ki tul jol de viszont nagyon aranyos es nagyon jol erzem vele magam:X...szoval...nekem inkabb a belso a lenyeg:)
2010. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki egészségesnek és ápoltnak. Ha jó fej vagy, ennyi is bőven elég lesz.
2010. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
a szépség a pénzzel fordítottan arányos és exponenciálisan növekedik. szóval nagyon sok pénzre van szükséged, hogy a mocskos pofádat vlki értékelje...
2010. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Senkimégisvalaki ***** válasza:
100%

Ezt a mai csili-viliséget nem kell felvenned, a lényeg hogy legyél ápolt megjelenésű és akkor nem lesz gáz. Igaz hogy a belső számít, de az első megjelenés mégiscsak fontos. Ha rendesen fel vagy öltözve, ápolt a bőröd, nem bűzlesz a rengeteg kölnitől és még a humorod meg a kedvességed is bevágod, tuti előnyöd van a normális lányoknál! :)


17/L

2010. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én addig, amíg nem ismertem meg a mostani barátomat, csak a külsőt néztem (milyen izmos, jóképű...stb) és annyit csalódtam, annyian átvertek stb..mire rájöttem, hogy nem csak a kölső számít. A mostani barátomat semmi pénzért nem adnám oda senkinek, ő a legfontosabb a világon nekem:) Pedig nincsenek nagy izmai..stb. De a személyisége annyira tökéletes, és vonzó, hogy tisztára bele vagyok bolondulva^^.

Szóval azt tudom mondani, hogy az érettem lányoknál már nem a külső számít.

Remélem segítettem:)

18/L

2010. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!