Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elküldenétek a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elküldenétek a következö fiut?

Figyelt kérdés
olyan alanyra kell gondolni, akinek a legtöbb lány elmondja, hogy "jaj elég jol nézel ki, ne aggódj a külsöd miatt", és normális, 21. századi öltözékben van, elég vidámnak látszik, 21 éves, gyerekképű, 60 kilo, 175 centi, és fogggalma sincs, hogyan kell egy lánnyal táncolni, meg beszélgetés sem megy neki nagyon.nem titkolom, rolam van szó.néha szemeznek velem lányok, de hát nem sok mindent tudnék velük kezdeni, mert elküldenének.ugye ti is elküldenétek a fenti okok miatt.léci, nem kell, hogy a személyiségem igy meg ugy meg pesszimizmus miatt kerültök el már 3 kilométerröl, egyszerüen az átlag diszkós felszedö helyzetkre gondoljatok.
2010. aug. 23. 17:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudsz csak úgy csevegni. :) Most is lányokkal beszélgetsz (főleg, gondolom). :) Lehet, hogy nem discoban kellene ismerkedni, és kicsit lehetne több önbizalmad. Ha szeretnéd, szívesen beszélgetek veled ilyen dolgokról, keress meg privátban!

21/L

2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
hjaj én már unom, hogy mindig csak interneten beszélgethetek lányokkal.
2010. aug. 23. 18:22
 13/21 anonim ***** válasza:

Külső , tánctudás annyira nem számít a csajoknál , csak szimplán légy magabiztos , és optimista .

Nekem bejött , azóta van "mindig" barátnőm , pedig hasonló adottságokkal rendelkezek én is :) .

2010. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
kérdező, dobj egy privit:)
2010. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően ha nem a legnagyobb magabiztossággal mész oda egy lányhoz, akkor már régen rossz...Természetes, hogy nem akarnak egy egy olyan fiúval ismerkedni, aki megijed tőlük. (Ez a diszkós felállásnál-amit nem nagyon díjazok- még inkább igaz.) Minél jobban beleásod magad ebbe a pesszimizmusba, annál jobban vágod magad alatt a fát...
2010. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Engem nem taszít, ha azt látom egy pasin, hogy félénk. Aranyosnak találom:) És legalább lejön, hogy nem olyan nagyképű, mint a többi. Nem, ezek alapján, amiket leírtál, nem küldenélek el, dehogyis...sőt...nekem tetszene a helyzet:)

18/l

2010. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Imádom a kisfiús arcú fiúkat! Nem kell gyúrnod ahhoz, hogy igazi férfi legyél! 22
2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
kisfius ARCÚ! ezen van a hangsuly.arrol senki sem szolt, hogy a kisfiu alkatuakat birják-e?!
2010. aug. 26. 21:00
 19/21 anonim ***** válasza:

Én elküldenélek. Ha nem lehet veled táncolni, de beszélgetni nem akarsz egy szórakozó helyen, akkor mégis mit kezdjek veled? Vagy egyik vagy másik... Szóval ha már valakivel nem lehet beszélgetni, de jól néz ki és odajön hozzám, akkor legalább táncolni jó lesz aznapra.

De te mégis mit vársz? Egy normális lánynak fontos az, hogyha megismerkedik egy sráccal tudjon vele beszélgetni. Gondolj bele egy kicsit. Egy átlag diszkós helyzetben mit csinálnak az emberek? Vagy táncolnak, vagy beszélgetnek.

Nem megbántani akarlak...

2010. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"akkor legalább táncolni jó lesz aznapra"


nem tudom, hogy akkor ilyen szavajárások után miért engem tolnak le, hogy állitolag eszközként tekintek a lányokra?!

2010. aug. 27. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!