Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, elküldenétek a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elküldenétek a következö fiut?

Figyelt kérdés
olyan alanyra kell gondolni, akinek a legtöbb lány elmondja, hogy "jaj elég jol nézel ki, ne aggódj a külsöd miatt", és normális, 21. századi öltözékben van, elég vidámnak látszik, 21 éves, gyerekképű, 60 kilo, 175 centi, és fogggalma sincs, hogyan kell egy lánnyal táncolni, meg beszélgetés sem megy neki nagyon.nem titkolom, rolam van szó.néha szemeznek velem lányok, de hát nem sok mindent tudnék velük kezdeni, mert elküldenének.ugye ti is elküldenétek a fenti okok miatt.léci, nem kell, hogy a személyiségem igy meg ugy meg pesszimizmus miatt kerültök el már 3 kilométerröl, egyszerüen az átlag diszkós felszedö helyzetkre gondoljatok.
2010. aug. 23. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Biztos fiú vagy?:O
2010. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
igen, csak nem hiszem el magamról.
2010. aug. 23. 17:42
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
tudod mit? igyál:D
2010. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
szoktam.5 év alatt sosem volt belöle probléma, csak elöször akkor mikor 2 csaj jött el velem bulizni.szal mig velük kellett volna foglalkoznom, ahelyett én a vécében csucskáltam.
2010. aug. 23. 17:44
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
hát nem tom.ha külsőre bejön a srác,de nem nyomul,de pl már szemezésre alkalmas,akkor odamegyek hozzá vagy jöjjön ő.ha már érdekel annyira h. szemezünk akkor nem küldeném el,a párom sem tud táncolni igaz ő 63 kg,de izmos,de ha sok lány "szépnek" talál,akkor van esélyed.bár 1 kicsit lehetnél magabiztosabb.mert elvileg nem a lánynak kellene kezdeményezni.Táncolni nem kell tudni a lényeg h. ritmusra lötyögsz és nem vagy túl nyomulos,ha már szemeznek veled akkor max meghívhatod 1 italra,ha elfogadja,már van esélyed.megkérdezheted h. hogy hívják,hol lakik,kikkel jött bulizni,esetleg kihívhatod h. jobban tudjatok dumálni.először ilyen alapok.azt is nyugodtan elmondhatod h.kicsit izgulsz,mert nem szoktál így csajozni stb.ha normális érett lány akkor simán megérsz neki egy próbát.25/l
2010. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs azzal semmi gond, hogy babaarcod van...mondjuk gyúrjál...az sokat dob majd rajtad hidd el! ;)

És legyél bátrabb! Biztos nem vagy csúnya, csak az önbizalmaddal van baj szerintem. A környezetemben élő fiúk, akiknek ilyen "babaarcuk" van mind vagány, nagydumás és így hódítanak. Ja és vegyél pár táncleckét anyukádtól vagy valakitől :)

Sok sikert!

18/L

2010. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hát elmondásodat a valosággal összevetve ilyen csak a mesében létezik, mondjuk van egy haverom elég kis bohokás, minden este 20 növel is táncol, de átlag 2-3 perceket jelent, ja és ö még igy honalj magasságban szorongatja a nöket(nagypapájátol tanulta a táncot biztos), vagy a másik véglet,hogy állatiasan fogdossa a seggüket.szal és oké, hogy öt lerázzák, de valahogy mégsem 5 mp után, mint ahogy engem sokszor.,
2010. aug. 23. 17:52
 8/21 anonim ***** válasza:
Kommenteket nem olvastam el ,de szerintem téged azért küldenének el, mert te már előtte feladtad, mint hogy bepróbálkoztál volna a csajnál. Mi az, hogy 2 ugye elküldenétek". Inkább így: Mindannyiótokat megkaphatnám.
2010. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én ezt nemértem...már mért küldenének el a lányok??!


Attól, h ez már párszor megtörtént nem kell azt hinned, h ez mindig így lesz...

L

2010. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de a bénázást, tudatlanságot, mégis melyik lány dijazná? ja biztos van olyan is, de abban nincs sok köszönet.mint mondtam, nem nagyon megy a beszélgetés.én nem tudok "csak ugy csevegni+"
2010. aug. 23. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!