Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam mindent azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent azzal, hogy ennyire kiadtam magam az elején?

Figyelt kérdés
Tinder feldobott egy nagyon-nagyon helyes pasit, akit azonnal superlike-oltam. Matcheltünk, írtam neki, hogy oda meg vissza vagyok a kinézetétől, nagyon rég láttam olyan férfit, aki ennyire helyes, ne húzzuk az időt, ha szeretne, akár már holnap találkozzunk, élőben is látni szeretném.

2021. máj. 11. 13:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó megdug és otthagy téged.
2021. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
nem rontottál el semit. Attól hogy neked annyira tetszik, azért a legtöbb nő nagyon finnyás és nem elég nekik egy szimmetrikus pofi hogy hasraessenek, ergo simán visszautasítják a pasidat. Most kapott tőled egy kis egonövelést, ami feldobta és a sok visszautasítás után nem akarja veszni hagyni a lehetőséget. Biztos hogy örül annak, hogy végre ő is tetszik valakinek nem csak mindig ő ír a lányokra. Ettől függetlenül élőben ehet hogy gáz a fickó, mondjuk a szaga, beszéde, kommunikációja vagy elmond magáról valamit, ami kiábríndító. Nem kell lefeküdni vele egyből, de taktikázni sem kell azért, hogy jaj majd ha nem dugtok, akkor nem fog oylannak nézni. Úgy bánj vele hogy kifejezed hogy tetszik és rajongsz, de határokat is húzol és amikor át akarod lépni, akkor határozottan a tudtára adod, hogy te ezt és ezt akarod és vele dnem lehet szórakozni. Lehet hogy két hétig szóba se áll majd veled, de utána meg jön vissza kuncsorogni, de az is lehet, hogy belemegy a kéréseidbe.
2021. máj. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Sokminden függ attól, hogy ő mit hogy értelmez, de alapvetően szerintem nem szúrtad el. A helyedben a továbbiakban nem tenném szóban semmilyen formában. Sem utólag hogy hátha félreértett, se nem dí&sérném agyon megint. Nekem volt, hogy ilyen esetben a srác fejébe szállt a dolog, mindig elvárta hogy alkalmazkodjak és készpénznek vette hogy akkor megleszek neki egy darabig
2021. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól álmaid pasija ahogy kinéz? Hisz nem is tudod milyen ember, nem ismered.


Ezzel arra szeretnélek rávezetni, hogy bölcsebb dolog lehűteni magad, és megfigyelnina a lényeget is.

2021. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
amúgy könnyen visszacsinálhatod, ha élőben közömbös arcot vágsz és azt mondod, hogy nem pont ilyenre számítottál, de szivesen ismerkedsz vele hátha mégis kialakul vm
2021. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Eloben nehogy magyarazkodni kezdj, ne utalj erre soha tobbet. Normalis viselkedessel lehet ezt semlegesiteni.
2021. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hú, hát mindenki a maga kárán tanul. :D Most meg tanultad, hogy nem szabad így tálcán felkínálnod magadat. Valószínű, hogy nagyon félreértett és ha nem lesz szex, akkor nem is fog többet keresni. De ha szerencséd van akkor nem, csak annyit fog gondolni, hogy milyen lelkes lány vagy. :D
2021. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
amúgy írjál már valamit róla, hány éves, hogy néz ki, mitől olyan vonzó, milyen pózban háttérrel volt, mert nehéz elhinnem hogy egy pasi ránézésre ekkora hatást tud kiváltani.
2021. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%
hány éves vagy? 12nél ne mondj többet, mert úgysem hiszi el senki...
2021. máj. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ilyen hozzáállással az életbe nem lesz normális párkapcsolatod.
2021. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!