Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam mindent azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent azzal, hogy ennyire kiadtam magam az elején?

Figyelt kérdés
Tinder feldobott egy nagyon-nagyon helyes pasit, akit azonnal superlike-oltam. Matcheltünk, írtam neki, hogy oda meg vissza vagyok a kinézetétől, nagyon rég láttam olyan férfit, aki ennyire helyes, ne húzzuk az időt, ha szeretne, akár már holnap találkozzunk, élőben is látni szeretném.

2021. máj. 11. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Valószínűleg megdug.
2021. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Az első randin nyugodtan térdelj elé és szopd is le.
2021. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nem csak szexelni akarok, hanem párkapcsolatot kialakítani.
2021. máj. 11. 13:14
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Hat ezt így nem kellett volna
2021. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Ja, hogy úgy. Hát, így természetesen továbbra is megdug, de értelemszerűen kapcsolatot nem akar majd. Miért akarna, ha naponta megkaphat így mást tinderről?
2021. máj. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy étteremben fogunk találkozni, nem a lakására megyek. Utólag átgondolva lehet, hogy félreérthető voltam, azt akartam kifejezni, hogy szeretném élőben is megismerni, nem napokig csak chatelni, nem azt, hogy azonnal szexelni akarok vele.
2021. máj. 11. 13:17
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a "ha szeretne már holnap találkozzunk" kijelentéseddel rontottad el a dolgokat. Valószínűleg azt hiszi, hogy egy gyors dugást szeretnél tőle, semmi nem utalt arra, hogy kapcsolatot. Veszett ügy.
2021. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Remélem élőben tudom tisztázni, ha félreértett, nagyon nem akarom elrontani, ő álmaim pasija.
2021. máj. 11. 13:20
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

És vajon hány ugyanilyen buta libának az álmai pasija tinderen? 😅

Nyugi, téged is meg fog b@szni rendesen.

2021. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez így eléggé olyan, mintha önként ajánlanád fel magad, valóban nem a legszerencsésebb ennyire nyomulni. Talán élőben majd tudod vele tisztázni, hogy túlságosan elkapott a lelkesedés, de valójában nem ilyen tempóval akartál rárontani.


40/N

2021. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!