Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhatnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhatnak azok a srácok akik egy buliban összejönnek egy csajjal, utána viszont mintha teljesen elfelejtenék?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok ide, tippeket is, és akik szintén ezt csinálják, mért jó egy napig szeretni valakit, utána soha többet nem látni?
2010. aug. 23. 16:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
hát manapság ez a módi..egy kis tánc aztán smaci majd a soha viszontnemlátásra..ha tudod h ennyitől belehabarodsz vkibe akkor sztem ne is vágj bele ilyen dologba..legyen benned tartás..és tudj nemet mondani!!XDD
2010. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h beleszeretek, csak kiváncsi voltam.. :)
2010. aug. 24. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!