Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor mondjam el egy randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el egy randin, hogy 27 évesen még sosem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Gyanítom, nagyon furcsán fog rám nézni a pasi, ha ezt megtudja. Eddig 2 kapcsolatom volt, mindkettő alatt fenn volt a fogszabályzóm, már szerencsére nincs, emiatt csak szájrapusziztunk. Annyira égőnek érzem, hogy ennyi idősen ennyire kezdő vagyok ilyen téren, csomó videót megnéztem, mégis kb. jobban tartok tőle, mint annó az első szextől.

2021. máj. 10. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
He?
2021. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is akkor, ha megvolt a csók. Ha picit tabunak is érzed, akkor el lehet 'nevetni' akár. Tehát pl jajjdeszép a táj, csak kár hogy a csóktudományomnak van mit fejlődni stb. De akár kerek perec is meg lehet.

Ha viszont nagyon feszélyez és bizonytalanság van benned, akkor akár találkozó elején felhozni hogy van valami amit mindenképp el akarsz mondani. Ilyenkor lehet hogy a máisk fél fog segíteni. Először csak szájra puszi stb. És mondjuk csak a sokadik találkozón, fokozatosan juttok el a nyelves csókig akár

2021. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Jaj, szerintem ez trollkodás. Ha mégsem, akkor: JAJ!!! 27 évesen egyes kultúrákban (na vajon hol?) már nagymamák is vannak. JAJ!!!
2021. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt azóta csók?
2021. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok?
2021. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!