Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Ügyeskedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ügyeskedjek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki tetszik nekem. Jó vele minden, talán én is bejövök neki, illetve kedvel ez tuti, de nem lép. Gondoltam, hogy holnap ha találkozunk említem neki, hogy jöjjön el velem valahova. De bizonytalan vagyok, hogy nem gáz-e, hogy én hívom el. Kb másfél hónapja ismerjük egymást, és néha úgy érzem szeretném, néha pedig már lemondok róla, mert "nehogy már én fussak utána" és tényleg gáznak érzem. De azért szeretném is nagyon.


Mit csináljak? Tereljem én a dolgokat, hogy legalább megtudjam bejövök-e neki, vagy hagyjam?


2010. aug. 22. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, hívd el még párszor, és és várj. Ha később sem lép semmit, jobb ha elfelejted.Még a legegyenesebb az lenne ha rákérdeznél, hogy akar e valamit, de tudom, hogy ez akkor elég kínos, úgyhogy inkább csak beszélgessetek, és próbáld kivenni ebből, hogy mik az esélyek.

Sosem értettem miért van ennyi mamlasz pasi a világon :D

Én is ugyanebben a helyzetben voltam fél éve...

2010. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, ha már ennyire mulya. Lehet, hogy a "jelre" vár.
2010. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próba cseresznye.
2010. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az is nagyon bezavar sokszor, hogy ő mindenkivel nagyon kedves. Szóval udvarias, közvetlen fiúról van szó. Ráadásul csak fiúk vannak a közös környezetünkben, ezért nem tudom milyen lehet más lányokkal. Vagyis, sok lánnyal van jóban, mert sok lány írt a képeihez ott-ott, de azok osztálytársai. Hát nem tudom...
2010. aug. 22. 21:41
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi alapján tudom leszűrni, hogy van-e esélyem nála? Miből lehet azt tudni?
2010. aug. 22. 21:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Első: és mi lett?
2010. aug. 22. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát..aranyos,mindig gyorsan vissza ír,elkéri a telószámod..stb.:D


Amúgy ugyan ez a helyzet nálam is..:D:D Ha gondolod írj privit :D

2010. aug. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!