Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ezt mire véljem szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt mire véljem szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történet röviden, hogy megbeszéltük egy lánnyal, hogy mellém ül matekon, de nem ült mellém és szinte óra végén "elrohant"(nem haza, mert kb 1 óra múlva jött érte az anyukája kocsival) nem is köszönt és láthatóan kellemetlenül érezte magát.....rákérdeztem most nyáron e-mail-ben, hogy mégis mi volt ez és ha nem tetszem vagy nem szeretne tőlem semmit mondja meg és akkor annyi. Erre azt írta, hogy tetszem neki és szeretne velem kapcsolatot, de a matek elrohanást nem magyarázta

meg..igaz én meg nem mentem utána matek után, mert azt gondoltam nem jövök be és ennyi..de viszont határozottan állítja nem erről van szó és tetszem csak...szerintetek gátlásos? Zavarban volt és nem tudta, hogy viselkedjen velem szemben? Aztán megadta a mobilszámát is és már találkoztunk 3X is a nyáron csak nem tudok napi rendre térni a matek elrohanásán, hiszen ha tetszem neki akkor miért rohant el. Ha pedig nem tetszem neki miért nem koptatott le és miért adta meg a mobilszámát illetve miért írta azt hogy tetszem neki? Nem logikus. Szóval a csak nem akar megbántani nem helytálló.

Szerintetek? 17/F...17/L ( másik osztályba jár csak közös összevont matekunk volt)


2010. aug. 22. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán valami fontos dolga volt (teszemazt vécére kellett mennie. megesik:D). azt, hogy miért nem ült melléd... nemtom. bocs. de ha találkoztatok, meg amúgy minden jó most nyáron, akkor ne parázz már... hanem élj.
2010. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!