Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ezt mire véljem szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezt mire véljem szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A történet röviden, hogy megbeszéltük egy lánnyal, hogy mellém ül matekon, de nem ült mellém és szinte óra végén "elrohant"(nem haza, mert kb 1 óra múlva jött érte az anyukája kocsival) nem is köszönt és láthatóan kellemetlenül érezte magát.....rákérdeztem most nyáron e-mail-ben, hogy mégis mi volt ez és ha nem tetszem vagy nem szeretne tőlem semmit mondja meg és akkor annyi. Erre azt írta, hogy tetszem neki és szeretne velem kapcsolatot, de a matek elrohanást nem magyarázta

meg..igaz én meg nem mentem utána matek után, mert azt gondoltam nem jövök be és ennyi..de viszont határozottan állítja nem erről van szó és tetszem csak...szerintetek gátlásos? Zavarban volt és nem tudta, hogy viselkedjen velem szemben? Aztán megadta a mobilszámát is és már találkoztunk 3X is a nyáron csak nem tudok napi rendre térni a matek elrohanásán, hiszen ha tetszem neki akkor miért rohant el. Ha pedig nem tetszem neki miért nem koptatott le és miért adta meg a mobilszámát illetve miért írta azt hogy tetszem neki? Nem logikus. Szóval a csak nem akar megbántani nem helytálló.

Szerintetek? 17/F...17/L ( másik osztályba jár csak közös összevont matekunk volt)


2010. aug. 22. 20:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Barátja még nem volt! 100% Szüleitől tudom!
2010. aug. 22. 20:37
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit félénk...de ahogy írtad szeretne tőled valamit.Amúgy azon ne agyalj hogy miért rohant el, nőből van:D sok hülyeséget csinál:P

18L

2010. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez tényleg fura..szerintem megijedt vagy nemtudom.Esetleg kérdezz rá konkrétan...de ha látod h. zavarja akkor hagyd.

De ha tetszetek egymásnak akkor szerintem ne foglalkozz ezzel :'D

2010. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csaj,de volt velem is hasonló eset.Szerintem félhet is,bár nem biztos.Vagy esetleg félre kellett mennie WC.. Benne lehet a pakliban.Ezt nem merné szerintem elmondani,és ez esetben bejohetsz neki tök simán kapcsolatot is akarhat.Majd esetleg ha már járnátok,egy idő után rákérdeznél,amikor már bízik jobban benned.Csak ne feszegesd a témát...Egykis idő után ha már jobban kötődne hozzád,megenyhül (Y)


"turelem rózsát terem.. (saját tapasztalatból mondom)

2010. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy értem,hogy én rohantam el xD ..hanem a csaj eőlem majd rákérdeztem mi volt vele...egy idő után..
2010. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Engem csak az zavart illetve bizonytalanított el, hogy előtte való nap lefixáltuk, hogy mellém ül órán és utána ismerkedünk..erre bejött a terembe (7 óra volt) nem köszönt hátra ült pedig még a helyet is foglaltam neki..óra végén felpattant és elrohant mármint sietett direkt kikerülve engem és lesütötte a szemét aztán haverokkal mentünk a parkaba és látom ott áll egyedül a suli előtt és várja az anyukáját beszállt és haza mentek.


Aztán a haverok szerint nem tetszem neki tudjátok kerül koptat stb de én nem szeretem ha befolyásolni akarnak( tudod Katinak nem tetszel, mert pl nem jött oda beszélgetni-közben Katinak fájt a feje- az ember hisz a haveroknak és nem keresi többet Katit aki meg azt gondolja milyen bunkó ez a pasi mert nem keres biztos másik nője van mondják a barátnői és a félre értés matt vége. Ezt elkerülvén megkérdeztem hogy ha nem vagyok az esete mondja meg és tiszteletben tartom...de tetszem azt mondja akkor ezek szerint félénk és a haverok tippeltek rosszul csak kishitű vagyok és rossz érzésem támadt, hogy csak udvariasságból mondja azt hogy tetszem, adja meg a mobilját és találkozik velem.

2010. aug. 22. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy suliban fel veled találkozni,vagy szégelli a veled való találkozast.Próbáld meg sulin kívül 2esbe,mondhatod azt is,hogy nm kell róla senkinek sem tudni.És ha igent mond akor meg a probléma.
2010. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy szégyelli a velem való találkozást mivel év közben rendszeresen mellém ült az udvaron, beszélgetésnél mindig nagyon közel áll hozzám és amikor cigizünk az udvaron és már elszívta akkor is megvár míg én is elindulok befelé, más fiúkkal nem is beszél csak velem.

Szóval nem hinném, hogy szégyell engem. Csak nekem köszön a haverjaimnak sose, mindig mosolyog stb stb csak ez a rohanás megzavart de végül is mindegy mert tetszem neki és ez a lényeg.

2010. aug. 22. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát az igaz,az a lényeg.Esetleg ha valami pletykát halott rólad?....más csaj miatt,és ezmiatt lehett akor oylan oylan fura..?Lehet nm akarta bevallani,hogy akkor nm bízott benned,és mostanára már kiderulhetett,hogy mégsem volt igaz.
2010. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Volt többször példa, hogy több lány ájuldozott rólam előtte amitől égett a pofám. Pl velem álmodott éjjel meg ilyesmik. Totál rágörcsöltem, hogy nehogy azt gondolja van valami köztem meg az ájuldozó csajok között. Nincs semmi csak kedvelnek szóval nem vagyok ilyen Macsó meg Alfa meg mittudomén csak egy egyszerű sima fiú.
2010. aug. 22. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!