Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak Vele? Félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak Vele? Félek, hogy nem tetszenék neki élőben, de ha nem megyek vele randira akkor még az esélyt sem adom meg.

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy srácot és msn-en nagyon jófejnek tűnik. Camoztam vele -> csak az arcomat látta. Úgy érzem hamarosan randira fog hívni. Félek,hogy élőben csalódást okozok neki. Az arcom pattanásos (ez camba nem látszott) mondjuk ha alapozót kenek rá nem vészes,de úgyis látszik azért :/ meg az is látszik,hogy be van kenve alapozóval :(

A másik gond pedig a súlyom. Túl vékony vagyok, egyszer szóba került a súly és 5kg-al többnek mondtam magam,de arra azt mondta,hogy az jó. Én L16 ő F15


2010. aug. 22. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem veszíthetsz semmit.
2010. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próba szerencse.

Menj el de ne görcsölj ilyeneken. mert az meglátszik rajtad.

Hidd el, hogy nem veszíthetsz vele semmit. adj magadnak egy esélyt.

Az nem baj ha túl vékony vagy. Gondolom úgy sem tudja meg a valódi súlyodat.

Mégegyszer mondom, ne görcsölj vedd lazán lazíts egy kicsit :)

Sok sikert

2010. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan találkozz vele ;)
2010. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem interneten keresztül kellene ismerkedni...
2010. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan találkozz vele, az az 5 kg meg annyira nem számít, szerintem fel sem fog neki tűnni!

A pattanásokkal ne törődj, és inkább ne alapozózd mert abból is lehet égés (tapasztalatból mondom, egyszer úgy "lealapoztam" magam, hogy a srác megkérdezte, hogy ez mi és minek használom?)

Próbálj meg laza lenni, bár tudom, ez nagyon nehéz, mondani sokkal könnyebb. És ami nagyon fontos, próbáld meg elfogadni magad, mert ha nem, azt rögtön kiszúrja a srác.

2010. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ahogy írták legyél lazább. legjobban azzal vághatod el magad a srác előtt ha görcsölsz mindenen. add magad légy laza, mosolyogj sokat és ennyi :) hajrá ;)
2010. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!