Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti hogy reagáltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy reagáltok az érintésre?

Figyelt kérdés
Pl ha randiztok 1 fiuval és ő megfogja a kezed, megsimogat, vagy bármilyen módon megérint? Úgy hallottam ekkor vmi oxytocin hormon szabadul fel ami növeli a szexuális vágyat:D...
2010. aug. 22. 15:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*oxitocin
2010. aug. 22. 15:42
 2/11 A kérdező kommentje:
v nem tom mindig mást ir a fő h válaszoljatok:D
2010. aug. 22. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
egy icipicit igen.Attol függ mennyire vagyok oda a pasiért...
2010. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha rávagyok gyuladva bármi lehet belőle
2010. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekel :) Kiváncsi vagyok hogy reagál egy csaj az ilyesmire :)


20/F

2010. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is. :)

Kérlek írjatok lányok! F16

2010. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha úgy néz ki hogy egy fiú komolyan gondolja, akkor nagyon jó érzés tud lenni amikor megfogja a kezed, vagy végig simít az arcodon. De ha nem szeretnék további kapcsolatot vele az elég kellemetlen tud lenni. 16/L
2010. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát az első randin pl ne nagyon fogdosson, max ha tényleg nagyon jól elvagyunk, de akkor sem szeretem, ha valaki nagyon nyomul, nagyon bizalmaskodó. Más persze, ha már ismerem egy jóideje és nem most találkozom vele egyébként először. Ha tetszik, szimpi, akkor nagyon jól tud esni, ha hozzám ér kedvesen, de pl konkrétan én olyan vagyok, hogy amíg nem vagyok abban biztos, hogy lehet ebből valami, akkor nem nagyon adok rá alkalmat, hogy megfogja a kezemet.. Helyzettől függ.
2010. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
attól függ. ha csak sima egymást megismerős randi, akkor nem annyira mozgat meg, de ha már régóta érdekel a srác és úgy, akkor azért elég felfokozott hangulatban leszek tőle.
2010. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
pofonnal
2010. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!