Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, kezdenétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kezdenétek olyan pasival, akinek van egy kislánya?

Figyelt kérdés
Én biztos hogy nem. És ti? Ha nem,miért nem? Ha igen, akkor miért?
2021. ápr. 25. 10:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

20-as, hidd el, én is nagyon szerettem a férjemet. De eltelt hat év a halála óta, és talán valaha képes leszek még újrakezdeni. Ugyanigy egy férfi is képes lehet rá, és jó esetben mindenki csak akkor próbálkozik, mikor érzelmileg már képesnek érzi magát.


Akármilyen boldog is volt az ember házassága, 30-40 évesen még nem biztos, hogy készen áll arra, hogy egyedül és magányosan élje le a hátralevő életét. Elhiszem, hogy szerinted az a legjobb, ha mindkét fél teljesen szabad, de sajnos az élet olykor közbeszól.

2021. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

..., és egy gyerek nélkülivel? ;)

F45.

2021. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Na megszolalnak a kiralylanyok akik nem akarnak senkihez alkalmazkodni meg narcisztikzsak.


Ha nem akarsz tőle semmit akkor minek tetted fel a kerdest?



Tehat Ez a pasi attol már rossz h van gyereke?



Nem lehet h pont azert rendelkezik olyan keszsegekkel amivel a fiatal agyrajaro fiúkak nem?


Na jó még azt meg is ertem h nem akarsz ennyi idosen kksgyerekkel foglalkozni m3g gondolom inkabb a jopifizast erted ez alatt.


De a pasi attol még lehet egy jó ember!

2021. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
23 miért ne lehetne a pasi jó ember? Hogyne lehetne. Szerintem viszont érthető, hogy az, hogy valaki jó ember, nem elég egy kapcsolathoz. Ugyanúgy, ahogy az is vízválasztó, ha az egyik akar gyereket, a másik nem. Mindketten lehetnek jó emberek, csak mást akarnak.
2021. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nekem is lenne gyerekem, akkor igen. De mivel soha nem lesz, soha nem kell ilyen férfi. Alapból az, hogy valaki "apa" már veszít a vonzerejéből.
2021. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha gyereked lesz, akkor is te akarsz az első lenni? Facepalm


Én igen.

Örülnék, hogy nevelhetek még egy gyereket( nekem is van). Örülnék, hogy segíthetek a leendő partneremnek jó szülőnek lenni.

2021. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kizárt. 27 éves vagyok és sajátot sem akarok, nem hogy másét. Szerencsére van rengeteg gyerek nélküli férfi, akinél nem örök második vagy sokadik leszel.


Egyébként kb 2-3 éve próbálkozott nálam egy férfi, aki tök szimpatikus volt, kedves, jó humorérzékű, mellesleg külsőre is nagyon tetszett. El kezdtünk beszélgetni, aztán kiderült hogy van egy 3 éves lánya. Na én ott be is fejeztem az ismerkedést, megmondtam neki, hogy sajnos nálam ez kizáró ok. Konkrétan még ő volt megsértődve, hogy ugyan miért és mégis miért különböztetem őt meg, csak mert gyereke van. Hát nem tette zsebre, amit kapott és a poén, hogy nem is értette, hogy miért osztottam ki.🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
En se értem h miert ,írd le!
2021. ápr. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
#27 nagyon jól tetted!!!!
2021. ápr. 26. 07:28
 30/30 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz rajta?? Elég egyértelmű, hogy mi volt a gondom azzal, hogy még ő akar elszámoltatni kivel jövök össze vagy kivel nem. Ha neked nem, az legyen a te problémád.
2021. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!