Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, kezdenétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kezdenétek olyan pasival, akinek van egy kislánya?

Figyelt kérdés
Én biztos hogy nem. És ti? Ha nem,miért nem? Ha igen, akkor miért?
2021. ápr. 25. 10:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kezdenek gyerekes pasival, ha nekem is lenne és 4o felett lennék. 23 évesen kitart teljes mértékben.
2021. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csak 26 év?

Nekem is annyi. Egy-ket ev nekem az ideális, 4-5 év felett már nem akarok.

2021. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
36%
12. Nekem ez pont fordítva van. Egy-két évet nem akarok, 4-5-öt tartok magam számára ideálisabbnak. (Bár inkább 3-6, hogy pontos legyek.)
2021. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%

Én kezdenék. Negyven felett maradtam özvegyen, nekem is van egy kislányom, ennek fényében teljesen reálisnak tűnik számomra, hogy egy hasonló helyzetben lévő férfival kezdjem újra. És a realitások talaján maradva, a korban hozzámillő férfiak nagyrészének már van gyereke.


De nyilvánvalóan teljesen más élethelyzetben vagyok, mint egy nálam 20-25 évvel fiatalabb gyermektelen nő, aki még a családalapitás előtt áll, ezért nem ugyanazok a jó és észszerű döntések.

2021. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem bírom a gyerekeket, sosem kezdenék gyerekes férfival.
2021. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
52%
#13: szíved joga
2021. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
Igen, 43 vagyok, van egy kislányom. Én gyerek nélkül is bevállaltam volna, ha lett volna közös. Most már viszont közöst nem akarnék, de másét szívesen elfogadom.
2021. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem 4-es úgy értette, hogy a volt párja után, mert vannak olyan férfiak, akik attól függetlenül hogy elváltak vagy szakítottak attól még ugyanúgy napi szinten részese a volt párjának az életében, olvastam ilyet is.


Egy elvált férfi vagy egy élettársi kapcsolatból dobbantott férfi akkor is megosztott marad, ha amúgy nem lenne ilyen probléma, szerintem ezért válaszolják azt a nagy többség hogy nem és mert arra vágynak, hogy ők legyenek az egyetlenek a párkapcsolatban. Ezt azért meg lehet érteni, de van hogy a szerelem ettől erősebb.

2021. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy én teljesen megértem azokat, akik arra vágynak, hogy egyedülálló férfival tehát nem elvált férfival legyen párkapcsolatuk. Szerintem ez egy teljesen természetes érzés egy monogám embernél.

18-as vagyok.

2021. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

14-es válaszára is lehet kontrázni. Mi van akkor, ha a másik fél annyira szerette a házastársát, hogy benned is őt látja. Ergo akkor az a másik csak egy kivetítő vászon lenne.


Vannak azért ennek is árnyalt necces részei, és szerintem az a legjobb ha mindkét fél teljesen szabad, mind érzelmileg, mind élethelyzet ügyileg, magyarán egyedülálló és nem elvált, és nem özvegy.


De természetesen ettől függetlenül van sok ellenpélda is, ami azt bizonyította, hogy bizony boldogok.

2021. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!