Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, kezdenétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kezdenétek olyan pasival, akinek van egy kislánya?

Figyelt kérdés
Én biztos hogy nem. És ti? Ha nem,miért nem? Ha igen, akkor miért?
2021. ápr. 25. 10:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Jelenleg 22 éves vagyok, így semmilyen módon nem tartom elég érettnek magamat ahhoz, hogy egy gyerekkel foglalkozzak, másrészt mivel a felső korhatár nálam amolyan 26 év, ezért kicsit aggasztó, hogy valakinek már van gyereke.

Ha idősebb lennék, akkor nem hiszem, hogy különösebben zavarna, de persze ez több dologtól is függ. Mennyire van képben az anya, kinél lakna a gyerek, tőlem mi lenne elvárva és hasonlók.

2021. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
7%
1. Miért csak 26 év? Nem azt mondom 36 legyen, de érted, na.
2021. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

#2

Úgy írtam, hogy "amolyan 26 év", szóval ha csak egy-két évvel lenne idősebb, az beleférne, de alapvetően kortársakkal ismerkedek, nem szeretnék túl nagy korkülönbséget.

2021. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Én 23 éves vagyok. Nekem nem az lenne a fura, ha huszonévesen már gyereke van valakinek. De jó esetben a gyereke az első. Nem akarok fiatalon olyan kapcsolatba kezdeni, ahol örökös második vagyok. Rossz esetben meg nem érdekli a gyerek. Mivel később szeretnék gyereket, így ez elég jó indikációja lenne, hogy a közös akkor mennyire érdekelné.

Apukával esetleg akkor kezdenék, ha nekem is van gyerekem, mindketten elváltunk. Azután még mindig lehet egy közös, vagy lehet, hogy egyikünknek sem kéne több gyerek.

2021. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én sem akarnék örökös második lenni... Pedig ha a pasinak gyereke van, akkor sose te leszel neki az első.
2021. ápr. 25. 10:39
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Én kezdtem olyan pasival, igaz neki fia van. Bevallom meg is bántam. Az ex mindig képben van, sokadik vagyok az életében. A gyereknek főzzek ha itt van, de programokra ne menjek velük, mert semmi közöm hozzá. Megbántam az egészet, csak mazochistáknak ajánlom ezt a felállást!
2021. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%

6-os vagyok ismét!

Kérdező, még a második hely sem esélyes...mert a gyerek anyja a gyereke anyja ugye, aki szült neki...A sokadik hely a reális...

2021. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
6# annyira igazad van... Még a hideg is kirazott ahogy olvastam az írásod..
2021. ápr. 25. 10:51
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
3. Ja akkor jó. 27 éves vagyok és nem mert ismerkedni akarok, csak meglepődtem, mert elsőre úgy olvastam 22 éves létedre 26 évnél van nálad a korhatár.
2021. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Az a poen hogy a férfiak meg felvannak háborodva, hogy nem akarunk velük kezdeni, ha van gyerek... Na vajon miért nem 😁😁
2021. ápr. 25. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!