Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék a férjemnek új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a férjemnek új feleségét találni?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm egy himsoviniszta rosszindulatú valaki, legalábbis velem szemben, de barátainak, kollégáinak egy kedves tünemény. Szeretnék elválni, de tönkre akar tenni, elvenni a gyereket, egy vasat sem fizetni gyerektartast, a karrierem mar tönkretette a birtoklása az és onzosegevel hogy mindent ram hagyott.munkam sincs. Gyerekkel nem foglalkozott, azért kellett nekem feladni mindent. Szeretnék talpra állni, de akadályoz. Szabadulna tőlem o is, de az is a célja hogy tonkretegyen. Szeretném ha becsajozna, szerelmes lenne és osszekoltoznenek az új nővel, esetleg gyereket is vállaljanak, mert akkor megnyugodna talán, lekötné az energiáit az új elete és nem akarna keresztbe tenni nekem, pl. Nem akarna elvenni a gyereket, mert oda akarna költöztetni az új nőt és akkor így a gyerekeknek mar nem jutna szoba stb. Mondtam neki menjen el fitnesz terembe, nem akar, a ruhái kínyulva, nem vesz másikat, visszateszi szekrénybe őket használat után, bűdös. A nőkkel flortolni nem tud, tutyimutyi, magánál 10szer jobb kategóriájú legalább 10 évvel fiatalabb gyermektelen nőre pályázna de nem sok esélye van. Mit tehetnek....???nincs közös programunk, úgyhogy barinoket se hozhatok haza. Itthon ul focit néz és engem terrorizal.tabl3ten írok és össze vissza ir ez a gép, folyton kijavit.amugy szépen írok és fogalmazok általában.diplomasak vagyunk.

#uzzuu
2021. ápr. 24. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
😧😳😟
2021. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet se láttam még itt... :D
2021. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Én inkább magamra fókuszálnék nem a férjre. Pampogjon csak! Kb ennyit tud. Ha életképtelen nem fogják vállasnál neki ítélni.



Szerezz munkát, keres albérletet vagy menj vissza szülőkhöz. Építsd fel újra az életed, mert ha szereznél is új nőt, úgyanúgy kivághat gyerek nélkül az utcára, főleg ha az új asszony pl. kimondottan gyerekcentrikus, a férjed meg beadja neki milyen rossz anya vagy, már 2 ember ellen kell harcolnod.

2021. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan ezt akarod egy másik nőnek a nyakába akasztani?

Nem tudsz elköltözni szüleidhez, testvérhez, stb.? Fizikailag távolodj el tőle és keressél munkahelyet, közben adjad be a válópert.

Egyáltán nem számít, hogy ő mit akar adni és mit akar fizetni. Ha a bíróság látja, hogy képes vagy a gyereket felnevelni, úgyis neked ítéli és ő fizetheti a gyerektartást. A közös vagyonba sincs beleszólása, fele-fele arányba lesz megosztva.

2021. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén ha tényleg ilyen és tényleg mindketten diplomások vagytok,nincs benned emberség és EQ, hogy féltsd a következőt tőle?


Neked kéne elvállni és gyerekkel együtt a szülőkhöz költözni, ehelyett te társkereső alkalmazást játszol a férjednek hogy hátha így el tudod hagyni. Ez most komoly? Most kezdjen el félni minden közeledbe élő szomszéd nő mert házasság közvetítő Jente néni módjára társat keresel a férjednek úgy hogy még el sem vagytok válva. Az tudod hogy bigámia?

2021. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira szánalmas, add be a válópert, keress minkát, ö pedig oldja meg az életét. Magadnak keresed a kifogásokat.
2021. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, ez is egy fasza házasság......meghallgatnám azért a másik felet is, meg hogy hogyan jöttetek össze.


A férjed is hülye meg a tablet is. Még jó, hogy csak szembe jönnek az országúton.

2021. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!