Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen az egyenlőség elvű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen az egyenlőség elvű balos feminizmus?

Figyelt kérdés

Egy barátom hallgatta az egyik partizán podcast spotify részét. Azt mondta nekem, hogy volt benne egy olyan feminista nevezetesen Schultz Nóra, aki balos, egyenlőség elvű, feministának tartja magát, azt mondta, hogy csak olyan férfival hajlandó randizni, akinek bőrcipője van, mert gyerekesnek tartja azt aki nem bőrcipőbe jár. Ez jelenti az egyenlőséget? Van olyan érzésem, hogyha szembesíteném ezzel a ténnyel, hogy milyen egyenlőség elvű, balosság az, hogy gyerekesnek nézed azokat akik nem bőrcipőben járnak, akkor átváltana balosból vadliberálissá és a jogairól pofázna. Nekem nem azzal van a bajom, hogy neki vonzó a bőrcipő, hanem miért kell pofáznia az egyenlőségről, hogyha nem tartja egyenlőnek azokat, akik nem bőrcipőben járnak?

Itt látom a feminizmus 21. századi értelmetlenségét, hogy nálunk a nyugati világban semmi értelme nincs a feminizmusnak, mert inkább többletjogot akarnak mintsem egyenlőséget. Ha ennyire fontos nekik a női jog menjenek el közel keletre és ott vívják ki a harcukat.



2021. ápr. 24. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a pélóban jön a feminizmushoz, hogy Schultz Nóra milyen cipőjű férfiákkal randizik???
2021. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kiragadtad egyetlen no egyetlen preferenciajat es ezt ptobalod meg ‘ervkent’ felhozni a ‘balos feminizmus’ ellen? ezt te sem gondolhatod komolyan.


amugy meg honnan tudjuk, tenyleg igy fogalmazott, ezt mondta-e? nem fogom csak ezert meghallgatni az emliett podcastot, de ahhoz, hogy o milyen stilusu ferfiakhoz vonzodik semmi koze nincs annak, hogy azt szeretne, ha a noknek ferfiakkal egyenlo jogai lennenek.

2021. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"hanem miért kell pofáznia az egyenlőségről, hogyha nem tartja egyenlőnek azokat, akik nem bőrcipőben járnak?"


Miért, neki talán válogatás nélkül mindenkivel randiznua kell?

2021. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki mondta, hogy nem tartja egyenlőnek a bőrcipős férfiakat?? Csak annyit mondott, hogy nem randizna velük.

Ne keverd már össze-vissza a fogalmakat, mert csak magadat járatod le.

2021. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így hónapokkal később válaszolva: a bőrcipő nem csak olyan tud lenni, mint amit bálokra, eseményekre vesznek fel. Szimpla Puma is tud bőr lenni. És ha az árakkal van bajod: egy ilyen cipő általában többet bír és ha lebontod a 5-10 ezres piaci cipők élettartamával, kb. ugyanott vagy.
2021. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!