Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha egy lány elhívna titeket valahova?

Figyelt kérdés

Nem randira gondolok, hanem csak elhívna titeket, hogy kísérjétek el valahova, ne kelljen egyedül mennie. Jóban vagyunk egymással akit el szeretnék hívni.

Ti igent mondanátok? És ez nagyon egyértelmű, hogy kettesben akarok vele lenni? :D Ebből rá fog jönni, hogy tetszik nekem?


2010. aug. 22. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát igen,az egy kicsit vicces dolog:/:)..de hívd el bátran,ezek szerint biztos elfog menni.Csak ne parázz;):)..

Relax baby,relax sikerülni fog:)

Előző 17éves srác:)

2010. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én azt kérdezném h mikor, és hol?

Ennyiből mégis hogy lehetne rájönni h bejön neked? Majd ha valamit teszel is az ügy előrehaladásában, majd akkor tudja...

2010. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem egyszer hívott egy lány, nem mentem el vele, ne tápláljon felesleges reményeket, szóval ha a fiú visszautasít valószínűleg nem tetszel neki azért nem akar menni.
2010. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!