Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha egy lány elhívna titeket valahova?

Figyelt kérdés

Nem randira gondolok, hanem csak elhívna titeket, hogy kísérjétek el valahova, ne kelljen egyedül mennie. Jóban vagyunk egymással akit el szeretnék hívni.

Ti igent mondanátok? És ez nagyon egyértelmű, hogy kettesben akarok vele lenni? :D Ebből rá fog jönni, hogy tetszik nekem?


2010. aug. 22. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bisztos elmegy veled :d szeritem ez még nem feltétlen azt jelenti h tetszel neki :D azt mondai kéne :d és az hulyeség h nem adom ki magam meg majd ő kezdeményez mert akkor várhataz ember lehet elég sokáig :D
2010. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
persze h igent mondanák:)...ha kettesben mentek,akkor lehet h ráfog jönni,de ne zavarjon a dolog,ha igent mond akkor Te sem vagy közönbös a számára;):)
2010. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én pl örülnék neki. De ebből még nem fog rájönni hogy tetszik neked. Hívd el utána még sétálni, közös programokra és akkor már tudni fogja.
2010. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én mennék
2010. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De nem merem, még ezzel is bajban vagyok hogy el merjem-e hívni :D Mert bár elég jóban vagyunk, néha úgy érzem tetszem is neki, de mégsem lépett semmit. Ezt is csak azért tenném meg, hogy alakuljon már valami, mert rá várhatok...Így meg legalább megtudom mit gondol, tudunk kettesben lenni :P :D
2010. aug. 22. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen.:)
2010. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet h Ő sem mert lépni,mert nem tudja h Te mit szólnál hozzá:)..Nálunk is ugyan ez van,vagyis Nekem is tetszik,meg úgy veszem észre h Én is Neki..csakhát "nyuszik" vagyunk és nem merünk mit lépni,meghát az h neki van barátja,de nemigen foglalkozik Vele:/

Nyugodtan hívd el,maximum nem lesz belölle semmi,de legalább megpróbáltad és késöbb nem bánod meg;):)

Sok sikert Drága;):)

F/17

2010. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Sok fiú be van sz@rva ilyen helyzetekben. :D

Tedd meg az első lépést és akkor minden menni fog magától.

2010. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazán egyszer már elhívtam, ilyen ürüggyel. Akkor igent is mondott már le volt beszélve minden. Aztán ahova menni kellett volna, felhívtak hogy nem tudnak engem fogadni :D :@

Így nem lett belőle semmi...:(

Így belegondolva elég vicces helyzet, hogy ilyen hülyeség miatt elmaradt a találka :D

2010. aug. 22. 11:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Én elmennék, és talán már így is rájött.
2010. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!