Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magányosnak érzem magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik egy barátnő. Még nem volt barátnőm, pedig nagyon szeretnék egyet. Mások előtt mindig teszem a menőt, pedig nagyon vágyok egy lány szeretére. Szeretném ha lenne egy aranyos lány akit megölelhetek és szeret engem.
2010. aug. 21. 23:28
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Hát, sztem akinek nincs barátja vagy barátnője az mind így érez. Hol próbáltál eddig ismerkedni? Mert lehet, hogy rossz helyeken.
2010. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem érzek így.


Kérdező, mi a gond? Ha magányos vagy, ismerkedj!

2010. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Vegyél egy kutyát!
2010. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én 4 évvel előtted járok és csak most talált meg a nagy szerelem :) De egyáltalán nem bánom, hogy eddig vártam, mert annyira csodálatos dolog, hogy az hihetetlen.
2010. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!