Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magányosnak érzem magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik egy barátnő. Még nem volt barátnőm, pedig nagyon szeretnék egyet. Mások előtt mindig teszem a menőt, pedig nagyon vágyok egy lány szeretére. Szeretném ha lenne egy aranyos lány akit megölelhetek és szeret engem.
2010. aug. 21. 23:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutya nem tudja pótólni egy ember szeretetét.Persze leköti,mert a kutyákkal foglalkozni kell,nevelni,sétálni,játszani velük stb. így annyival kevesebb ideig érzi magányosnak magát a kérdező,de a szeretet nem foga érezni.


Én is ebben a helyzetben vagyok.

Nem volt még barátom,nem is csókolóztam még.Már vágyom arra,hogy tényleg szeressen egy fiú és,hogy úgy érezze csak én kellek neki...de kezdem úgy érezni,hogy nincs sok esélyem erre.Ha megtetszett egy srác vagy kiderült,hogy van barátnője vagy csak a szexre hajtott volna.Én nem ilyen vagyok.Nekem fontosak az érzések is.

Remélem hamarosan eljön az én időm:)

15/L


Ui.:ha beszélgetni szeretnél írj privit nyugodtan.

2010. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi osztályunkban 85°% a fiúknak cigizik és még sincs csajuk, én nem cigizem és mégis magányos vok. 14/F
2010. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Alapból nem egy másik embertől kéne várni, hogy boldoggá tegyen, mert annak mindig csalódás a vége.


Mástól várod, hogy a számodra üresnek vélt életedet, a benned tátongó űrt majd megtölti tartalommal. Ezt senki és semmi sem fogja tudni megtenni helyetted!


Amíg nem érzed magad 100%-ig jól a bőrödben és nem érzed biztosan, hogy senkitől sem függ a boldogságod, csak önmagadtól, addig nehezen lesz barátnőd (ha lesz is, ő sem fog tudni hosszú távon boldoggá tenni). Ha sikerül elérned azt a pontot, hogy a hiány, az űr tökéletesen megszűnik benned, akkor fognak hirtelen jönni a nők.

2010. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm. Van tükör a szobámban :D és van kutyám is. A haverjaimmal gyakran vagyok, de egy aranyos lány akkor is hiányzik.
2010. aug. 22. 23:12
 15/24 A kérdező kommentje:
09:39 PM ment.
2010. aug. 25. 10:41
 16/24 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, egy hét múlva kezdődik a suli. Új lehetőségek!!! Még nagyon fiatal vagy. Nem késtél el.

Én ugyanígy érzek, mint Te, csak 32 már elmúltam. Na ez a gáz. Nekem kicsit már nehezebb ismerkedni.

2010. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
minek teszed a menöt? attol nemleszel nagyob ember max megver majd valaki aki nembirja az eröltet menö csávokat
2010. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ja , várj csak , de minél tovább tétlenkedsz ,annál nehezebben találsz valakit . vagyis csak nehéznek fog tűnni. nekem is mondták, hogy várjak türelmesen , majd lesz valaki. most 22 vagyok, és bánom , hogy nem tettem meg a szükséges lépéseket 15-16 évesen.
2010. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 busdriver ***** válasza:
Fejlövés
2010. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
E miatt tényleg ne izgulj, még téyleg fiatal vagy és semmiről sem fogsz lemaradni.De légy önmagad és ne játszd a nagymenőt,mert pl. én pl minidg kerültem a beképzelt, nagymenős pasikat.Lehet amúgy normálisak,de alapból nem jön be az a stílus.Lassan járhatsz bulizni,járj sportolni, szakkörbe,táncot tanulni is elmehetsz, ott sok csaj van.
2010. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!