Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a szerelem az én bajom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a szerelem az én bajom, vagy hogy magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés

16 és fél éves vagyok, sosem volt még normális barátnőm, nem értem hogy miért...talán mert nem is kerestem.

nem értem hogy mi nem tetszik bennem akármi is, nem nézek ki olyan rosszul, nem is vagyok hülye, kedves, rendes stb. vagyok..:S de a lényeg az...:

Gyakran érzem azt hogy hiányom van, és kell valaki aki mellettem van, de ez nem az anyaszeretet az biztos...

gyakran féltékeny is vagyok ha meglátok egy aranyos kiscsajt egy másik sráccal :SS

gyakran támadom le szüleimet ha kínos helyzetbe hoznak...még akkor is ha ezt otthon csinálják :S

nem hinném hogy ez lázadás...de tényleg vágynék egy szép, rendes, aranyos, kedven lányra...:))


Még tán meg is oldottam magamnak a választ xD....ti szerintetek??


2010. dec. 3. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem miért kell 16 évesen már mindenkinek kapcsolat...
2010. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bizony bizony, érne már az a csók neked is egy lánnyal, meg hogy legalább a seggét megfoghasd....:)

Óóóó és igen a megható szerelem is hibádzik még!

2010. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most jön létre ( és talán évről évre ) fokozódik benned a fusztrált omegahím érzés.

talán még most menthető vagy.

nagyok az elvárásaid ? topmodellnek kell kinéznie, vagy elég egy átlagos külsejű lány is aki mondjuk nem csúnya de nem túl szép de viszont csinos ?

mit gondolsz mivel van a baj ?

2010. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:

sok mindenkinek van már barátnője 16 évesen, sőt van akinek már 14 évesen is...én csak 1 lennék a sok közül.

persze ez nem azt jelenti hogyha látom azt, hogy a többinek van, akkor nekem is kell...hanem mondtam, ez egy érzés, fizikailag 18-nak is kinézek.

2010. dec. 3. 20:50
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelőnek....:

nincs szükségem nagy elvárásokra....az utolsó bőven megfelel...nekem azt tanították hogy nem fontos meg se házasodni, csak legyen kihez tartoznom az életem során, mert azért egyedül nem lenne olyan jó :)

és szerintem annak volt igaza aki ezt mondta nekem...

2010. dec. 3. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valakihez tartozunk életünk során az nagyon jó érzés. Hidd el, neki volt igaza.

Az elvárások meg- tudod , a legtöbb embernek nagyon sok elvárásai vannak másokkal szemben(főleg ebbe a mai világban) Nők és férfiak részéről is egyaránt.

Eddig kezdeményeztél lányoknál ?

2010. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen!

nem is egyszer....

annyira válogatom meg őket, hogy ne legyen ilyen plázacicák meg stb...mert akkor az nagyon nem az én világom.

egyszer csaptam a szelet egy olyan lánynak, nem lett belőle semmi.

látszott hogy én nem feleltem meg neki, talán azért mert én nem vagyok bulimániás, nem állok jól anyagilag, és még sorolhatnám...

2010. dec. 4. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!