Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mennyire jo pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyire jo pasik vannak?

Figyelt kérdés
Nem regisztraltam meg, mert eleg sok rosszat hallottam (es olvastam itt is). Tenyleg igaz, hogy foleg lanyok hasznaljak egoboostra agyonfilterezett kepekkel, es a legtobb srac atlagon aluli (vagy ha nem akkor csak dugni akar), mert aki jol nez ki es a szemelyisege is okes, az nincs raszorulva ilyesmire?
2021. ápr. 18. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, bőven vannak jópasik, amik a képekből ki is derülnek. Sőt, szerintem lényegében minden harmadik-negyedik a tipikus pasiideál
2021. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem regisztrálnék tinderre, s a többi sem különb (pl. badoo), emellett értelmes embernek tartom magam. Szerintem nem fogsz találni ott, mert épeszű ember nem használ ilyeneket. Marad a személyes ismerkedés, vagy itt..? ;)
2021. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!