Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mennyire jo pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyire jo pasik vannak?

Figyelt kérdés
Nem regisztraltam meg, mert eleg sok rosszat hallottam (es olvastam itt is). Tenyleg igaz, hogy foleg lanyok hasznaljak egoboostra agyonfilterezett kepekkel, es a legtobb srac atlagon aluli (vagy ha nem akkor csak dugni akar), mert aki jol nez ki es a szemelyisege is okes, az nincs raszorulva ilyesmire?
2021. ápr. 18. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi számít neked jó pasinak? Van átlagon aluli, van átlagos is és vannak a tipikus "jó pasik" dögivel, akik személy szerint nem az eseteim. És igen, az ilyenek csak a dugásra mennek, de tinderen még az átlag, meg az átlag alatti pasik java is. Kicsit el vannak szállva. Persze akad 1-2 normális is, de ritka, mint a fehér holló.
2021. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

A nők a férfiak jelentős részét átlag alattinak tartják, valószínűleg te is átlag alattiakat fogsz leggyakrabban látni. Nem azért, mert a selejt van fent, hanem mert a nőknél az elvárások nem igazán vannak összhangban a realitással.

Az is igaz, hogy a férfiaknak kisebb része keres kapcsolatot.

Biztosan sok jóképű férfit találnál, de valószínűleg a legtöbben csak megdugnának.

2021. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a tobbseg valoban atlag alatti, de nem a genetikajuk miatt? A nok altalaban sokkal tobbet adnak magukra, a ferfiak tobbsege pedig elhanyagolt, stilustalan. Ismerek egy csomo pasit, aki tok jol is kinezhetne, ha adna magara, de fel van haborodva, ha valaki epito kritikaval illeti...
2021. ápr. 18. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Erről volt egyszer egy cikk:

[link]

Ha a nők a férfiak 80%-át átlag alattinak gondolják, ott azért felmerül, hogy nem teljesen értik, mi is az az átlag.

Az első mondatod ellentmond a többinek. Ha valaki azért nem tetszik, mert nem foglalkozik a külsejével, az nem genetika.

Abban biztosan van igazság, hogy a nők átlagosan többet foglalkoznak a kinézetükkel és ezt valamennyire el is várják tőlük mások.

És talán én is fel lennék háborodva, ha valaki "menő" ruhákat akarna rámadni vagy a testemen lévő szőr egy részét el akarná távolíttatni, mert hogy úgy lennék ápolt.

Más kérdés, hogy nekem az se jön be, ha egy nő nagyon sminkeli magát, festi a körmeit, kényszeresen szőrtelenít, stb.

2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj vagy bárhol találsz pasit, a tinderen de akár itt is. F
2021. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Annyi szép, csinos és menő csaj van, persze, hogy nem bírja elegendő férfi tartani velük a versenyt a külső megjelenés terén.
2021. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5, a barhol az tulzas, megis hogy gondolod? Random utcan eleg ritkan szolitottak le, akkor is foleg nalam sokkal fiatalabb nagyarcu menogyerekek vagy kulfoldiek. Eleg nagy tevedes, hogy az atlagos noknek is minden ujjara jut 10 pasi. Marmint meg az is lehet, hogy jutna, de az apam korabelieket meg azokat, akiknek barki megfelel csak nobol legyen, azokat ne szamitsuk mar bele.
2021. ápr. 18. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van, én kb apád korabelli vagyok. 5#
2021. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"az nincs raszorulva ilyesmire"


Komolyan nem ertem honnan jon ez a buta tevhit hogy a tinderre ra kell szorulni. Egy csomo no ugy tekint ra mintha a tinder es az elo ismerkedes kizarna egymast. Kozben a tinder KIEGESZITI az elo ismerkedest. Konkrétan jó külsejű ferfikent a tinder egy kenyelmes svedasztal.

2021. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vannak jó pasik, ahogy átlagos meg átlag alatti is. A gond inkább az, hogy normálisból kevés van. Én fent voltam, de onnan nemigen lett semmi, viszont a való életben meg már igen.
2021. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!