Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek Gáz ha egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Gáz ha egy 19 éves lány egy 16 éves fiúval járna?

Figyelt kérdés

Bár zavar az ilyen dolog de ennek a srácnak annyira érettebb a felfogása és egyáltalán nem néz ki annyinak amennyi és annyira össze vagyok zavarodva...úgy szeretek vele lenni de soknak tartom ezt a 3 évet:S

Nektek mi a véleményetek?


2010. aug. 21. 02:47
 1/6 BlacktigerXXX ***** válasza:
nem baj. Örülni fog neki.
2010. aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 év nem olyan sok:)sztem belefér

főleg hogyha érett felfogású(mivel még 19 évesek közt is van olyan akinek nem=/)

főleg ha szeretsz vele lenni ne akadályozzon az a 3 év

de ha úgy érzed h nagyon zavar,és télleg nagyon soknak tartod ne legyél vele

de szerintem télleg nincs baj 3 évvel.:))

2010. aug. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 év sok? érdekes... egyáltalán miért a kort kell nézni? az csak egy szám, semmi nem azon múlik.

meg nekem ne mondja senki hogy egy 19 éves már hűdekomoly felnőtt nő. mert én még olyat nem láttam.

ja bocs a nem túl barátságos hangnemért de az ilyen ki tud akasztani... számokat nézik az emberek, mintha bármi is azon múlna. 8 évvel fiatalabb barátom is volt már és jól kijöttünk, semmi gond nem volt. ez az ami számít.

2010. aug. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én biztos nem jönnék össze 16évessel..bár én alapból nem jönnék össze nálam fiatalabbal..szerintem ebben az esetben sok az a 3 év..ha forditva lenne akkor még oké de igy szerintem nem. de te tudod, ha vele szeretnél lenni akkor ne érdekeljen masok véleménye.
2010. aug. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesM111 ***** válasza:

Gáz bizony, tessék együtt lenni, de ne mutatkozzatok az utcán, mert mindenki kiröhög... xD


Viccet félre téve, szeretsz vele együtt lenni, tessék minden kétkedőt leszarni, legyetek együtt, és ennek örülj inkább, mint kétkedsz ilyen hülyeségen, hogy 3 évvel fiatalabb nálad...

2010. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan 3x kellett felteni ezt a kérdést? 2x párkapcsoaltokba 1x ide...
2010. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!