Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél kizáró ok nálatok, ha a fiú boncmesterként dolgozik?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, ő az a személy, aki boncolásnál asszisztál az orvosnak, tisztítja, pakolja, öltözteti az elhunytakat.

2021. ápr. 3. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek érdekesnek találnám a munkáját és tisztelném is valahol érte.
2021. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne kizáró ok, sőt.. egy időben én is ez szerettem volna lenni!

:)

2021. ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az én fejemben is megfordult kamaszkoromban, hogy hasonló pályát válasszak, de rájöttem, hogy valószínűleg nem bírnám, mert nem, vagy csak nehezen, több évnyi meló után lennék képes elvonatkoztatni attól, hogy "szegény Józsi bácsi, milyen rossz lehet most a családjának". Ettől függetlenül kétlem, hogy mindenki pszichopata lenne, aki ilyen körben dolgozik. Biztos kérdezgetnék tőle sok mindent.
2021. ápr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már van barátom, de hasonló munkakörben tervezek dolgozni, így nem lett volna kizáró ok. A közhiedelemmel ellentétben nem kizárólag nekrofil pszichopaták dolgoznak halottakkal, hanem többnyire tök átlagos, normális emberek.
2021. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!