Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha megtudnátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha megtudnátok hogy akivel randiztok aranyere van kizáró ok lenne azonnal ki kosaraznátok?

Figyelt kérdés

jó mondjuk nyilván nem azzal kezdi az ember de ha valami oknál fogva fel vetődik hatalmas gond-e

fogalmam nincs hogy miért alakult ki na jó nem vigyáztam leültem bármikor bárhová télen nyáron stb.


2021. febr. 12. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

SOK sportolónak van.

SOK, már szült nőnek is van.


Nem gond.

2021. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán kezelhető, utólag kozmetikailag is megoldható egy pici műtéttel.


Nem a kérdésedre válaszolok, csak mondom, hogy emiatt én a helyedben nem aggódnék, viszont a problémával fordulj szakemberhez.

2021. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok az ismerkedésnél,de kezelje, és amikor eljutunk az intim együttlétig beszéljen róla ne hallgassa el.
2021. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsot

orvoshoz fogok fordulni, majd egy hónapja randizunk és 1-2 hete jelentkeztek a tünetek szóval ha megyek és megkérdi hol voltál vagy éppen le mondom a randit az orvos miatt nem akarok hazudni fő az őszinteség.

2021. febr. 12. 08:23
 5/12 A kérdező kommentje:
az intim résznél mit befolyásol ez? már bocsi hogy meg kérdem
2021. febr. 12. 08:23
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Azonnal vehetsz a gyógyszertárban krémet, többféle van recept nélkül.

Orvoshoz fordulni most nem egyszerű, lehet,hogy vizságlat nélkül is ugyanezt javasolná.

2021. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

5.-re.


A popiddal így nem fog játszani. Habár...homárok is kiszopkodják egymásnak így is.

2021. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

am lehet rossz helyre írtam heteroszexuális vagyok (lányok)


nem vagyok túl tapasztalt egyébként de az hogy ő akarna játszani vele hát kétlem de ki tudja


na igen tényleg nem egyszerű és igen olvastam hogy vannak rá krémek legegyszerűbb meg venni várok még kicsit de tervezek orvoshoz menni. köszi a tanácsot

2021. febr. 12. 08:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kúpot vegyél!
2021. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
miert kosaraznam ki, hol erdekel ez engem?! menjen orvoshoz vele es kesz, normal esetben elmulik, ha kezelik, amugy pedig nem szeretnem megujjazni vagy felcsatolhatossal kezelesbe venni, szoval hidegen hagy.
2021. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!