Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha megtudnátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha megtudnátok hogy akivel randiztok aranyere van kizáró ok lenne azonnal ki kosaraznátok?

Figyelt kérdés

jó mondjuk nyilván nem azzal kezdi az ember de ha valami oknál fogva fel vetődik hatalmas gond-e

fogalmam nincs hogy miért alakult ki na jó nem vigyáztam leültem bármikor bárhová télen nyáron stb.


2021. febr. 12. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne alkalmazzátok az anális (végbél) szexet. Mondd el, hogy Neked ilyen problémád van. He ez neki nem elfogadható, akkor jobb, ha minél előbb tudatja veled.

Műtéttel nagyon jól gyógyítható, de most úgysem fogadnak a kórházak a vírus miatt. Egyszerűműtét.

2021. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális nőnek szerintem nem lesz ezzel gondja. Ez egy olyan dolog, ami bárkivel előfordulhat bármikor.
2021. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!