Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tisztelik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tisztelik a férfiak azokat a nőket, akik hamar lefeküdnek velük?

Figyelt kérdés

Itt olvastam valamelyik válaszban,hogy több pasi mondta, hogy minél több nővel fexenek le,annál kevésbé tisztelik a női nemet. Ez miért van?

egy nő


2010. aug. 20. 13:34
1 2
 1/13 Holdtündér ***** válasza:
94%
Mert aki odadobja magát és rögtön rácuppan a farkukra, azért nem kell küzdeniük. Így oda az "udvarlás varázsa".
2010. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Van egy hires Woody Allen idézet:

"Sohasem lennék egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagjának "


A férfiak meg úgy gondolják:

Sohasem tisztelnék egy olyan nőt, amelyik még velem is hajlandó lefeküdni

2010. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
A többség sajnos tényleg nem tiszteli őket (aztán meg siránkoznak, hogy hónapokig udvaroltatják őket... :P)
2010. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, aztán meg azért borulnak ki, mert még nem hajlandó velük 1 hónap vagy 2 hónap után sem lefeküdni...Na most akkor mivan, ha a lány szeretne biztosra menni?

:D:P

2010. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjen olyan férfival, aki ismeri a nőket és nem ítélkezik felette (nem lesz könnyű...).
2010. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Én pont azokat fogom tisztelni, akiket hamar megkapok, mert hamar a bizalmába engedett. Én meg tudom csinálni, hogy onnantól kezdve csak vele feküdjek le. Ha ő erre képtelen, akkor szó nélkül lapát.
2010. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 15:55


tesó vagy !! (Y)

2010. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
énis tudom tisztelni... egy nagyon picit iluzio rombolo,de mikor belegondolok h én mennyire is szeretem a szexet.. a csaj miértne szerethetné ugyan enynire?:) egy normális szexuális életet élő nő sem bírja ki hónapokig,főleg nem ugy ha ott a farok előtte :)ez érthető, a férfi sem bírná ki ha ott a punci :) ettől nemlesz kevesebb egy csaj sem mert szereti a szexet... akkor nem fogom tisztelni ha egy ribanc ..azmeg az életben való viselkedéséből jön elő :)
2010. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nők se tisztelik azokat a férfiakat akik hamar lefekszenek velük.
2010. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
HA egy nő velem hamar lefekszik,akkor mással is... Kinek kell olyan nő,akin már sokan átmentek?
2010. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!