Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemenjek? Az a fontosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek? Az a fontosabb, amit én gondolok, vagy amit más?

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban nem vágyom komoly kapcsolatra, csupán nyári kalandokra.

Nemrég találkoztam egy fiúval,akivel már a csókjából lejött, milyen jó lenne köztünk a harmónia szex terén, és azért nem könnyü találni nagyon jó szeretőt.És én pont erre vágytam.

Két hétig találkozgattunk, a srác totál oda volt értem,én ez alatt még visszafogtam magam,és nem történt köztünk semmi. Egy buli után eljött hozzánk, és az előjáték megtörtént a részemről. Gondoltam bemelegítésnek jó lesz, legközelebb majd jön a többi.

Ez után filmszakadás.A srác lekopott, a haverjától tudom, hogy túl könnyű lánynak tart.De olyan szinten hogy már smsre sem válaszol.

Eléggé bántam utána, hogy egy ilyen srác kimarad az életemből.

Ma lesz egy buli, ahol ott leszünk mindketten.Bizonyára beszélünk majd. Ha esetleg mégis lenne rá alkalom, hogy folytassuk, belemenjek..? Egyszerüen nem akarok kihagyni egy ilyen jó partit, de azt is tudom, hogy ezek után még inkább könnyűvérünek tartana.


2010. aug. 20. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem az számit, hogy más mit mond. Csak higyj magadban és neked legyen jó az amit teszel.

Ha már egyszer megvolt az előjáték és te akarod a továbbit is, a srác biztosan benne lesz.

2010. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy járnak a RI_bik.
2010. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:20"


így meg az álszent köcsögök. :)

2010. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!