Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell udvarolni? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell udvarolni? :S

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és tetszik egy lány. Nem tudom hogy kezdjek hozzá.
2010. aug. 19. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

sehogy!szólj be neki valamit.a nők a bunkó és paraszt féfiakra buknak,akik piszkálják öket,ha romantikus valaki az uncsi és snassz nekik.ha bunkó vagy felkelted az érdeklődését.

28/L

2010. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Heee'

Gyeremá' ide!

Teee'

2010. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy egy barátoddal ismerkednél, légy önmagad.
2010. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem pl. ha ott van ő is a büfében ajánld fel neki,hogy kikéred amit akar,aztán mikor odaadod azt mondod,hogy "a vendégem voltál" és visszaadod a pénzét,úgy,h közben összenéztek....ohh ez olyan romantikus!én így képzelem el az udvarlást,nem úgy,hogy beszólsz neki,meg hasonlók.az csak akkor jön,ha a csaj keményebb dió:D


17/L

2010. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Öszintén... nemkell mellé köret nem kell hebegni habogni légy határozott és ne árulj zsákba macskát...
2010. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy beteg dolog. Az udvarlás a szó szerinti értelmében azt jelenti, hogy a férfi megalázkodik a nő előtt és megpróbálja magát ráerőszakolni a nőre.


Semmit nem kell csinálni, csak élvezni az életet. Kimondani a nőnek amit gondolsz. Jól érezni magad vele. Ennél többre nem vágynak.

2010. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos ez nehéz kérdés, elvileg ennek jönnie kéne magától. Nem lehet nagyon tanítani. Próbálj neki szépeket mondani, sokat beszélgetni vele, beszéltetni, és az se rossz módszer, ha úgy teszel mintha érdekelne mit mond. :)
2010. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyik hasznos volt :)
2010. aug. 20. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!