Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a pincér srácok?

Figyelt kérdés
Pincér leszek, szeptembertől, és 20 éves vagyok. Vajon ad némi extra vonzalmat a pincér uniformis majd? :)
2010. aug. 19. 21:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én álatlában úgy vagyok vele, hogy ha tetszik egy srác, akkor azzal nem foglalkozom, hogy mit dolgozik:)

És sok pincér srác helyes:)

19/L

2010. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

nekem bejönnél, én is imádom az ilyen célozgatós beszélgetéseket, csak hát a férfiak nem vevők rá...

amúgy kicsit sokat dumálsz magadról, meg a nőkhöz való viszonyulásod kicsit érdekes, erre gondolok: "ti, nők".

de lehet hogy csak a névtelenség és mert ez a kérdés rólad szól, tehát elképzelhető hogy nincs veled semmi baj.

remélem összefutunk majd egy étteremben :)

2010. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Tényleg túl sokat beszélsz magadról, meg kicsit tudaálkoskodó lehetsz az életben is , ami eléggé idegesítő nekem. De nem baj, ha helyes vagy, akkor tetszeni fogsz mindenben a lányoknak, ha nem vagy helyes, akkor meg mindegy mit veszel magadra.

(A lányoknak az arc a legfontosabb és a magasság)

2010. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálom a pincéreket. Volt barátom is az, és nagyon kib@szott velem...
2010. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
igen:$ sok sikert(Y) 15/L
2010. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: az, hogy arctalanul, névtelenül én mit írok, az az én dolgom :) Megtehetem mert anonym vagyok :P


Utolsó : fogadjunk, hogy megcsalt, mert sok lehetősége volt rá a szakmája miatt :D Ezt pozitívumként fogadom.

2010. aug. 21. 18:05
 27/32 anonim ***** válasza:
Utálom az olyan faszikat, akik csak kihasználják a lányokat...és az összes pincér akit ismerek megcsalta a barátnőjét. Grt. Sok sikert...pff
2010. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

megnyugodtam :-D

köszönöm neked (csóközön) :-D

2010. aug. 21. 18:51
 29/32 anonim válasza:
Ahha :). Én pl ismerek egy fiút, aki "civilben" tök semleges, sőt, inkább "átnézek rajta" jellegű, de mikor a pizzéria teraszán látom pincércuccban... Akkor teljesen másképp fest. Szeretek arra sétálni munka után :).
2010. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
ad áááám:) főleg ha jó áll rajtad az uniformis :D áááhhh... balcsin volt egy olyan jó pincérfiúú:) még tavaly láttuk. meg aztán idén is :D és idén leálltunk vele dumálni... ááááááhh :D
2010. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!